Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: BMW E32 740iL potrzebna buda

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    zalezy co sie chce, ja np. kocham silniczki, kupuje sie w cenie zlomu oprocz tylnej rolety i znow 2 lata dziala :)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    kupując w cenie zomu kupujesz złom cudów i bajeczek nie ma jak dla mnie :)

    A pod rugie ja jestem fanem KM a pierdylion silniczków tworzy masę a ta jest podstawowym zabijaczem KM :) Skórę mam klime mam elektryka pełna jest to szytsko gra no jeszcze dobre radio lubię ale to też mam i pasuje :)

  3. #13
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Krzysiu każdy wie że u ciebie to ma zap... , ale inni np ja sam wiesz jak jest, gdybym mógł to bym z mojej 730, HL zrobił bo kocham mieć ten pierdylion (zaj słowo :D) tak naprawde do niczego mi nie potrzebnych rzeczy . NP welur w bagażniku ,elektrycznie regulowana kolumna kierownicza, czy tez elektrycznie regulowana tylna kanapa. Nie wiem na cholere mi to wszystk oale bardzo się ciesze że to mam.
    Nie wypisuej tu tego żeby cie w jaki kolwiek sposób urazić wiesz ze szanuje ciebie i twoja wiedzę ale każdy robi to co lubi :D a propo wiekszość rzeczy które robi sie przy 20 letnim aucie z reguły nie ma sensu bo i tak sie nie zwruci ale i tak to robimy sam zresztą wiesz po sobie
    Ostatnio edytowane przez jarek88 ; 15-04-2011 o 13:39

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Amen Jarek ! :686:

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Amen Amen k..wa amen :P

    wiem ,że masz rację z tym inwestowaniem bo po rpoku użykowania moge śmiało stwierdzić, że moje e-32 jak dla mnie warte jest juz jakies 22 tysiące zotych polskich :) A do ideału jeszcze wymiana pompy wpsomagania i naprawa sprezarki klimy bo działa ale wyje i dopiero wtedy będzie koniec chcoiaz jak znam siebie to już myślę o wymianie przendiej szyby tak sobie no i nadal sa realne plany na ten rok na manual i chiptuning wtedy bo w automacie nie robię za duży błąd hamowni :)

    Ja tez lbie wypasik nie pwoiem tylko dla mnie wazne jest to co ja mam czego uzywam np tylnia kanapa el reg mnie nie bawi bo ja tam nie siedze ( no może czasami :P ) a z przud w sowim 740i mam wszystko czego dusza zparagnie przeciez szybki grube elektryka skróra siedzenia z pamięciadrewno jest pdc jest i to obydwai pasuje :)

    A to, że ktoś inny ma pierdolca na pounkcie bajerków to rouzmiem tylko nie rouzmiem gadania, że to coś ze zdjęć jest sens ratowac bo ratowanie czegoś takiego oznacza wydatki relanie na poziomie ponad 30 kafli żeby wg mojego widzimisię wygladało to na BMW a to, że mam akurat wysokie wymagania to nie moja wina :D

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    swiete slowa Jarek, no bo po co nam elektryczna kanapa, ale fakt posiadania jest zajebisty i powoduje usmiech na pysku hehe. Ja np walcze juz jakies 1.5 roku ze spryskami lamp i intensywnym myciem szyb pytanie po co? bo chce miec. Jedni jak np Zdzira pakuja grube pieniadze w samochod bo maja taki kaprys a drudzy mniej bo nie maja tyle ile by chcieli zainestowac jak np ja.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    nie przeginaj ja biznesmenem nie jestem po prostu to mojee hobby oszczedzam na innych sprawach zeby to robic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •