-
Zaawansowany Użytkownik
A ja bym na miejscu Grabera zapodałbym sobie chip. Bo przeciez samochody które opuszczaja fabryke mają jakis rezerwe bo której mozna by było ta moc powiększyć, nie jest to robione na zasadzie ze jak samochod ma taka i taką moc i taki moment obrotowy to tylko tyle wytrzyma a jak wsadzisz chip i te parametry poprawią się o pare procent to zaraz cos wysiądzie ze względu na większe obciązenia...
Takie jest moje zdanie.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum