Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ustawienie rozrządu i vanosa M52B28

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mikołaj
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    247
    BMW
    ,728i 95 Fiolet , E38 M62b44 98, M73B54 99 Aktualnie e65 m57 2004
    Skąd
    Warszawa

    Ustawienie rozrządu i vanosa M52B28

    panowie pilnie prosze o pomoc postanowiłem wymienić szklanki rozebrałem wszystko tak jak trzeba wymieniłem szklanki lecz nie potrafie ustawic rozrządu i vanosa mam blokady od kolegi z bavaria motors ale tylko do godz 15 jutrzejszego dnia jestem z warszawy z mokotowa nie potrafie tego zrobic sam bardzo prosze o pomoc jesli ktos jest w stanie ze mna jutro podjechac na wilanów tam gdzie stoi mój samochód i pomóc mi to poskładac do kupy bede wdzęczny serdec znie prosze o pomoc drodzy koledzy i fani tego wspaniałego modelu.prosze o szybką odpowiedz :(((

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    ściągnij "sam naprawiam bmw e39".
    Jest tam wszystko dokładnie opisane jak rozłożyć i jak złożyć rozrząd w silniku m52b28 :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mikołaj
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    247
    BMW
    ,728i 95 Fiolet , E38 M62b44 98, M73B54 99 Aktualnie e65 m57 2004
    Skąd
    Warszawa
    panowie juz po problemie kolega z serwisu bmw na czerniakowskiej mi pomógł wszystko idealnie złożone wszystkie nowe uszczeleczki nowe szklanki INY komplet 24 sztuki nowa uszczelka dekla vanosa , dekla , miski ,nowe świece ,nowe fajki od cewek ,olej ,filtr powietrza, oleju i paliwa ,przeczyszczona przepustnica ,nowa sonda labmda orginał silniczek tylko syczy :))))) pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •