Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Doradzcie, jaki silnik w e65 ?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar maciek266
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    42
    BMW
    E38 4.4 manual E38 4.0 obecnie E46 2.0 będzie E65
    Skąd
    wołów

    Unhappy Doradzcie, jaki silnik w e65 ?

    Witam wszystkich posiadaczy 7 er modelu E65. W odstępie 2 lat byłem posiadaczem dwóch siódemek E38 teraz mam trójkę E46 ale przymierzam się do kupna E65 i szukam porad na temat silnika. Nie jestem zwolennikiem diesli lecz benzynki ale dobrze zagazowanej w dwóch E38 miałem instalację Prinsa. I teraz pytanie co wybrać czy diesla czy benzynę czy benzynę zagazowaną.Czy faktycznie jak mówią jest dużo droższe utrzymanie E65 w dieslu od benzyny czy jednak skusić się na ropniaka. E38 znam na wylot natomiast z E65 nie miałem w ogóle kontaktu. Doradzcie podpowiedzcie coś. Pozdrawiam
    Najpierw Bóg stworzył BMW a później kobiete.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Pewnie posypią się za chwilę komentarze typu: " Poszukaj, jest tego mnóstwo na forum" i tutaj ja się zgodzę również.

    Zwolenników diesli i benzyny jest chyba po równo. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem benzyny zagazowanej. Nie wiem dlaczego? Ale że poruszanie się wychodzi tańsze nie ulega wątpliwości, przy obecnej cenie Naszych paliw :(

    A osobiście jak brać diesla w e65/66 to tylko V8 bo ona mają dobry moment obrotowy co zapewnia żwawość w poruszaniu się :)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar maciek266
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    42
    BMW
    E38 4.4 manual E38 4.0 obecnie E46 2.0 będzie E65
    Skąd
    wołów
    Co powiecie na silnik 3.0 6 cylindrów są dwie wersje 230 km i 250 wolałbym ta mocniejszą i do tego wrzucić dobrą instalację gazową ??? Dawałaby rady :) ???
    Najpierw Bóg stworzył BMW a później kobiete.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez kolonkos Zobacz posta
    . Ja osobiście nie jestem zwolennikiem benzyny zagazowanej.
    Albo benzyna albo diesel. Kupić auto za 70-80tys zł i przerobić go na kuchenkę? O nie...

  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Takie pytanie jak i odpowiedzi są juz w tym dziale e65/e66. Wystarczy troszke poszukać.

    Zamykam

    http://7er.pl/showthread.php/2843-Ja...65-wybra%C4%87...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •