Cytat Zamieszczone przez olejus
olejus jaki przycisk trzymamy na desce rozdzielczej..czy chodzi ci o test zegarow??
ten od zegarów ! jak patrzysz na niego to ten po prawej stronie

http://www.7-forum.com/modelle/e38/c...-erweitern.php
Przetłumaczy ktoś zawartość na polski w szczególności co oznaczy każdy test i jak go wykonać ;)