Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 309

Wątek: Triki w E38

  1. #21
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    :shock: :shock: :shock: to ja prawie trzy godziny męczyłem ten kod żeby go jakoś obejść i nie dałem rady nawet z podmianą BC :shock: Bawiłem się w złodzieja i testowałem zabezpieczenia i sądziłem że są dobre :cry: :cry:

    :mrgreen: a trzeba bylo zmienic zegary... :mrgreen:
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #22
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    wyłącz kleme na 2 sekundy i po CODE :mrgreen:
    :mrgreen: Oj nie- tak prosto to nie idzie, widze ze masz niesprawne podtrzymanie pamieci, zeby zersetowac CODE trzeba min 15min i procedura jest calkiem inna jak tylko odlaczenie akumy ;-)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #23
    Mi tez nie pomoglo zwykle odpiecie aku na 15 min ...

    Bawilem sie mniej wiecej troche tym .. I dla zwyklego laika nie jest to takie latwe , wiec zawsze osbie sporadycznie wpisuje to code , nic mi nie szkodzi a zajmuje 2 sekundy .. Teraz pelno ciot proboje sie wlamywac do takowych aut .. Przyklad chociazby na aucie olejusia ostatnio , nie mogli wyjac wkladow z lusterek i je polamali , a nadal probowali sie do srodka dostac

    Wiec tymbardziej jak by przyszli troszke doswiadczeni bardziej mysle ze ich code przerazi :)

  4. #24
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Widze ze kierowcom E38 - ciezko we Wroclawiu sie mieszka - jak nie halogeny - to lusterka - i jeszcze do srodka by chcieli wejsc - na pewno po komplet navi - i do tego moze jeszcze reflektory xenonowe ..... i zaluzje boczne na tyl - bo dobrze schodza :mrgreen: :mrgreen:
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #25
    No niestety , mi cale szczescie nic nie probowali ani sie wlamywac ani nic ...

    moze to ze wzgledu na to ze nie mam wlasnie monitorka od navigacji ... Zamki na kluczyk mam pozaklejane 5 groszowkami pomalowanymi na czarno i jak bym nie mial zamkow :)
    Wkladow nie kradna mi bo mam zamienniki ktore ladnie wygladaja i mi nie przeszkadzaja a zbytu na nich chyba nie ma :)

    Jedynie co to zazdrosni ludzie ktorzy wiedza czym jezdze rysowac auto mi lubia , ale mam parking strzezony na przeciwko domu wiec parkuje non stop tam :)

  6. #26
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Mi tez nie pomoglo zwykle odpiecie aku na 15 min ...

    Bawilem sie mniej wiecej troche tym .. I dla zwyklego laika nie jest to takie latwe , wiec zawsze osbie sporadycznie wpisuje to code , nic mi nie szkodzi a zajmuje 2 sekundy .. Teraz pelno ciot proboje sie wlamywac do takowych aut .. Przyklad chociazby na aucie olejusia ostatnio , nie mogli wyjac wkladow z lusterek i je polamali , a nadal probowali sie do srodka dostac

    Wiec tymbardziej jak by przyszli troszke doswiadczeni bardziej mysle ze ich code przerazi :)
    E38 po 97r jest bardzo prosto "dzwignac"- modele 94-97 wyposazone w oryginalny alarm sa juz wyzwaniem tylko dla najlepszych ;-) (z takich nawet felg nie odkreca bo alarm od razu wyje :!: )
    Co jest najdziwniejsze pod koniec lat 90tych kiedy statystyki kradziezy modeli E38 (94-97) drastycznie spadly BMW zmienilo zabezpieczenia na slabsze :!: widac ze dbaja nawet o zlodzieji :mrgreen:

    A tak na marginesie polecam zalozyc niezalezny alarm u DOCENTA tel. 888306272 (patrz temat Polecane warsztaty) koszty w sumie niewielkie a auto juz nie do ukradzenia w konwencjonalny sposob (pozostaje jedynie numer z laweta)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #27
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Potwierdzam -

    mam do orginalnego alarmu - podlaczony dodatkowy - obslugiwany - wzajemnie z orginalnym z orginalnego pilota. Duza ilosc funkcji dodatkowych jak np. aut. zamykanie drzwi - po 20 sek. od ruszenia - antynapad itp.

    Na prawde niski koszt - a kolega Docent - wie co robi !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #28
    Podjade bo wlasnie chce miec domykanie drzwi po 20sekundach i alarm tez mi sie przyda ...
    Jakie sa mniej wiecej koszta ?

  9. #29
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Koszta z tego co pamietam - okolo 450 PLN (z tego co pamietam) - spytam sie dzis docenta.

    Montaz okolo 3-4 godzin - w e38 jest duzo zabawy - a z tego co wiem to malo kto da rade - drugi alarm podlaczyc pod orginalny kluczyk - Docent daje rade.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #30
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Każde auto jest do sprzątnięcia. Wg. złodzieja.... :mrgreen: :mrgreen: niekonwencjonalne zabezpieczenie to dodatkowa 1-2 min. na odpalenie auta :-/ :-/
    Wiem to jak szukałem swojego audi w polsce.. a kradli mi je 15 sec. :!: :!: :!: wiem bo widziałem jak to robili tyle że nie zdążyłem wyskoczyć.
    Auta z GPS (zabezpieczeniem) też są do ukradzenia. Jedynie jeśli złodzieje nie wiedzą że takowy bajer jest na pokładzie możesz odzyskać auto.. bo jak wiedzą że to masz to kaplica i po aucie..
    Prawdę powiedziawszy jak złodziej "potrzebuje" twoje auto to już masz po nim. :cry:
    Ten "znajomy" stwierdził że wsiądze do każdego auta i je odpali a ty bedziesz stał obok i myślał że on jest właścicielem.. :-/ :-/

    Jak pracowałem w poprzedniej robocie miałem taką sytuację:
    Przyjechał niemiec najnowszą s-klasą rok 2006 i zatrzasnął klucze w środku. (zdarza się) i problem. Zapas zostawił w domu . więc zadzwonił po straż pożarną.. oni przyjechałi i powiedzieli że jedynym sposobem jest wybicie szyby :-/
    Szczeście dla niemca że przechodził obok chłopak i zaproponował mu na boku otworzenie auta za 5 stówek... he he niemiec twierdził że ma niewiadomo jakie zabezpieczenia.. A ten gość otworzył mu auto w 5 sec... podszedł tylko do drzwi i się otworzyły... Wszyscy byli w szoku.. Zaproponował mu jeszcze odpalenie auta ale niemiec zwątpił... he he Widziałem to na własne oczy. Niemiec następnym razem przyjedzie do Polski chyba starym passatem :mrgreen: :mrgreen:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •