pierwsze slysze ze lemforder idzie na pierwszy montaz............
pierwsze slysze ze lemforder idzie na pierwszy montaz............
na pierwszy montaz idzie lem i febi - na pewno !
Ostatnio edytowane przez coboss ; 15-04-2011 o 15:56
---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---
*** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!