Najprawdopodobniej jutro jadę oglądnąć e66 z silnikiem 3.5 . Na co mam zwrócić szczególnie uwagę? Są jakieś proste sposoby żeby sprawdzić czy wszystko ok z silnikiem? No i gdzie mogę zobaczyć ten ewentualny nieszczęsny wyciek płynu o którym mowa była wcześniej. Niestety nie będe jej podpinał pod kompa :/