Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pod ktury kabel wpiąć sie mam z LPG pod Sonde?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1
    BMW
    e32 750il<>e38 730D
    Skąd
    Bolesławiwec

    Pod ktury kabel wpiąć sie mam z LPG pod Sonde?

    Mam problem wymieniłem sondę Tylko kupiłem uniwersalna bez kostki polutowałem wszystko i działa ok ale zapomniałem wpiąć kabla od LPG (sekwencja) i teraz nie wiem w który kabel mam sie wpiąć. zależy mi na czasie z góry dzięki BMW E32 730 M30 B30

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Po 1 zapraszam do działu: Przedstaw się...

    Po 2 jaki kabel od LPG ??? Przy sekwencji raczej się sondy nie podpina osobno...
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    czolem ziomie jezeli juz zgobiles sie w kolorach kabli przy sadzie to jeszcze mozesz sie podpiac w komorze sterownikow pod maska czarny dekiel z prawej strony bo pewnie i tak jest tam caly komputronik od gazu wiec nie musisz daleko szukac . kabli jest tam mnustwo ale jak juz przy sadzie grzebales to pewnie se zapamientales kolory przy kostce laczacej sade z cala wiaska silnika jak nie to jutro wieczorem ci klikne co i jak tam wpiac pod lambde oczywiscie juz w tym budle ze sterownikami
    M POWER;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    m power zapraszam do dzialu przedstaw sie hehehehe ;) wlasnie dalem skrzynie do twojego magika, wychodzi na to ze spoko gosc, sprzeglo poszlo..... frez a co ze skrzynia to sie okaze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •