Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: Nie można otworzyć dzwi

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Winny jest kolego taki maly plastikowy pierdolniczek sluzacy do sterowania centralnym:) taka jakby nakladka elektryczna na mechaniczny zamek:) to sie zacina :) puki drzwi sie otwqieraja sciagaj boczek i wymontuj to w cholere:) bedziesz mial zamek bez centralnego ale od srodka bedziesz mogl otwierac i zamykac do czasu kupna nowej centralki:) pozdro!

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Dzięki kolego wymontowane mam nadzieję że dobrze cię zrozumiałem że chodziło ci o siłownik zamka.
    Mam pytanko czy wszystkie są takie same czy musi być typowo od naszych siódemek np. to

    http://allegro.pl/silownik-centralne...564416438.html

    Z drugiej strony dziwna sprawa bo u ojca w E36 jak padł ten siłownik to glutka nie chciało nawet wysunąć

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Derreg ; 22-04-2011 o 19:58
    728i

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    to wlasnie to:P w e36 chyba nie ma ryglowania jak kluczykiem zamykasz dlatego inaczej to dzialalo:P a tu jak padnie to sam wiesz jak to jest...:D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Niom dzięki bieda straszna dobrze że się odtworzyły bo ciężko by było to wyszabrować na zamkniętych drzwiach, Zastanawiam się ile nowe to ustrujstwo ale pewnie koło 300 paczek raczej kupie używany
    728i

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków

    Zatrzaśnięte drzwi

    Witam
    Dołączam się do tematu -:), właśnie niedawno popsuło mi się również otwieranie w drzwiach przednich pasażera. Mianowicie z wewnątrz da się otworzyć klamką drzwi,a z zewnątrz już niestety nie da się. Centralny reaguje prawidłowo tzn. "cyngiel" się podnosi i chowa. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł? Jak tylko przestanie padać to chyba zabiorę się za zdjęcie boczku i zajrzę tam.
    Pozdrawiam
    Rosomak -:)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar daniel_hack
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    189
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Siedlce
    Podstawa to rozebranie drzwi. Sprawdzenie linek w osłonach i wszystkich połączeń tych linek.
    Ja wyjąłem cały mechanizm na części pierwsze - dosłownie - - oczyściłem i przesmarowałem smarem łt.
    Test poza drzwiami z podłączoną kostką - i teraz działa idealnie.
    Trzeba jeszcze wszystko złożyć aby niczego nie pominąć - mi udało się za drugim razem.

    Co do aukcji ww allegro - ja mam taki sam siłownik - (7er z lutego 1998) - jego też rozłożyłem i nasmarowałem - w środku silniczek jak z chińskich zabawek - apropo sam mechanizm czasem może się przycinać w położeniach krańcowych.

  7. #17
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Witam,

    no i u mnie pojawił się właśnie podobny problem.
    Centralny nie otwiera tylko drzwi kierowcy...

    Od środka też nie mogę otworzyć (ciągnięcie za klamkę wewnątrz tez nie pomaga). Od zewnątrz nie mam zamka na kluczyk w drzwiach kierowcy.

    Czy czeka mnie tylko wyjecie boczka drzwi i gmeranie za zapadką? Można to tymczasowo zaradzić tak, aby po otworzeniu drzwi z pilota (oprócz kierowcy) można było od środka otwierać ciągnąc za klamkę?

    Piotr

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar daniel_hack
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    189
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Siedlce
    Wydaje mi się, że bez rozbierania boczka nic nie poradzisz. Doraźnie wsiadanie od pasażera - ale w e38 jest to mocno utrudnione. Szkoda tylko, że w e38 słabe te siłowniki - w e34 nigdy nie miałem problemu. Pozdrawiam i powodzenia!
    t y l k o . . .

    Ex: Fiat 125p 1990, e34 m50b20: 1992

  9. #19
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Samo się naprawiło. Nie wiem czy to od otwarcia i trzaśnięcia maską, ale centralny w drzwiach kierowcy działa :)

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    To dobrze że puściło ale póki masz drzwi otwarte (niezaryglowane) to sprawdził bym co było powodem, idą mrozy a jak to wiadomo zima płata nam figle więc możesz mieć powtórkę z rozrywki..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •