Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Telefon

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    Telefon

    CHłopaki powiedzcie mi jak zrobić aby w moim telefonie w e38 działała karta sim ... wyłączyłem na niej pin... ale nadal jej nie czyta :/ Czy jest jakas blokada na różne sieci czy coś takiego bo mama starą karte sami swoi poprzedniego łaściciela i ona normalnie chodzi ??

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Powinno śmigać bez problemu. Może odwrotnie włożyłeś, wystarczy że kupisz jakiś zwykły starter i powinno działać, a wiem że z simplusa jeszcze język polski sczyta...
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    Witam powiedz gdzie wlozyles karte,jak pod sluchawke to moze nie dzialec tam czytal mi tylko karte z ery sproboj do czytnika w bagazniku,bo ja tam wlozlem i ruszyl i tam czyta wszystkie sieci.Pozdro.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Re: Telefon

    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    CHłopaki powiedzcie mi jak zrobić aby w moim telefonie w e38 działała karta sim ... wyłączyłem na niej pin... ale nadal jej nie czyta :/ Czy jest jakas blokada na różne sieci czy coś takiego bo mama starą karte sami swoi poprzedniego łaściciela i ona normalnie chodzi ??
    Na prv wyśle Ci numer na tych samych-swoich - tam jest chyba ok 50zł dokladnie nie pamietam, wiec zawsze możesz sobie pobajerzyć :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Ja mam Era "tandem" ,jedna karta w komórce,druga duża pod słuchawką,oczywiście ten sam numer.Po odpaleniu autka(lub poz stacyjki 1 ) uaktywnia się karta w samochodzie-wszystko po polsku,zaś komórka niedziała,po wyłączeniu stacyjki dalej działa komórka.

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Nie wiem jak era ale plus ma tak, że jak włączę zapłon tel w aucie przejmuje rolę głównego jeżeli w ciągu 15s nie odbiorę na zestawie w samochodzie zaczyna dzwonić komórka. Całkiem wygodne rozwiązanie koszt duplikatu karty w plusie to 10 pln na miesiąc.
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jest cos podobnego w orange?

  8. #8
    W orenge tego niema!!! Dzidowska Firma.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prezes
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    166
    BMW
    E65 745i,E91,E39,E30
    Skąd
    WPR
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    W orenge tego niema!!! Dzidowska Firma.
    dokładnie... jak się dowiedziałem, ze nie ma takie usługi, to normalnie czerwony ze złości się zrobiłem. Przecież nie ma sensu wozić jakiegoś "POPa"...
    pozdrawiam
    Prezes

    Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

  10. #10
    Witam jak chciałem coś wywalczyć z 2 kartą to Pani mi zaproponowała słuchawke na blutofa dobre co!!!!to jest [polityka firmy] wydasz100zł a sprzęt w samochodzie mysle że wart około 1000zł poprostu wywal---ale jaja!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •