Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: OBC e32

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa

    OBC e32

    witam
    koledzy mam na OBC "tempo" i nie wiem co to i jak to odpalic dodaje zdjecie z tym o co mi chodzi moze mi pomozecie pozdrawiam

    [img=http://images34.fotosik.pl/164/08981d9c93e88a63m.jpg]

  2. #2
    A takie mam pytanko odnośnie obsługi OBC. Mam duży OBC. Gdy wcisnę manetkę kierunkowskazów to na desce rozdzielczej wyświetlają się kolejne wskazania (godzina, data itp.). Ale jak wcisnę i przytrzymam na kilka sekund to pokazuje mi się napis bodajże : PROG 1 : ____ .
    O co chodzi? Ktoś wie czym to gryść (na forum nie znalazłem)?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Z tym przytrzymaniem manetki to chodzi o to że możesz sobie po kolei zaprogramować jakie chcesz mieć wyświetlane funkcje i w jakiej kolejności, możesz wybrać np tylko kilka z tych co masz teraz. a ten przycisk to nie jestem pewien ale wydaje mi sie że to może coś od webasto jest. Masz webasto?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    Witam
    opis obc w linku poniżej
    http://www.forum.maxbimmer.pl/topics...cje-vt5461.htm

    Pozdrawiam

  5. #5
    Dzięki. O ile wiem to nie mam :D. Idę poczytać.

  6. #6
    Doczytałem. Dzięki jeszcze raz. Faktycznie ustawia się tym kolejność wyświetlania funkcji.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    39
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznań
    nie znalalzem odpowiedniego tematu wiec zapytam tutaj. a wiec dzis uzywajac funkcji verb 1 i verb 2 liczby jakie sie tam pojawialy spalania chwilowego byly spore graniczace od 15-27l a przewaznie przy normlanej jezdzi po miescie pokazywalo max do 15-16 a przy depnieciu 19. Co moglo sie stac? OBC zglupialo czy jakis inny powod? Czy np obc jest w stanie odczytac zawyzony wynik przez uszkodzona sonde przez ktora np wzroslo spalanie czy jest to praktycznie niemozliwe?

  8. #8
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej, przecież piszesz o spalaniu średnim to co się tam zmienia przy depnięciu? Chyba, że zaraz pod odpięciu akumulatora. Chwilowe spalanie masz w testach ukrytych. OBC odczyta wynik spalania bez sondy również, bo informacje są brane z czasu otwarcia wtrysków, a one się zmieniają również poprzez wskazania sondy lambda.
    pozdrawiam Bartek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •