Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: navi

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    114
    BMW
    poszukuje 740 4.4 99r-01r
    Skąd
    olsztyn

    navi

    Witam mam pytanie .Jeśli nie ma na wyświetlaczu opcji nawigacji ,czy to znaczy że jest uszkodzony czytnik ?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Tzn, ze dzisiejszy obraz na ekranie masz brany z modułu tv. Znaczy to, ze nie widzi czytnika (ogólnie kiepska grafika). Albo postawi sie na nogi po odłączeniu mu na dłuższa chwile zasilania lub wgraniu prawidłowego softu. Jeśli to nie pomoże to zapraszam z czytnikiem do naprawy..

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    114
    BMW
    poszukuje 740 4.4 99r-01r
    Skąd
    olsztyn
    Witam. Modół odłączałem na długo i po ponownym podłączeniu bez zmian dioda mruga i nic pozatym.Ale pytanie jest następujące czy trzeba mieć płytę żeby navi pojawiła się na wyświetlaczu?
    Ostatnio edytowane przez daber ; 01-04-2011 o 16:40

  4. #4
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    U mnie był problem z navi, bo źle nagrałem płytę CD z nowszym softem. Naprawa była prosta -- wystarczyło poprawnie nagrać płytę i włożyć do czytnika. 15 minut, potem płyta CD z kluczem i navi się uruchomiło. STRASZNIE ważne jest, żeby w trakcie nie padł akumulator, bo wgrywanie skończy się większą awarią, tak więc prostownik i do roboty.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •