Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Uszkodzenie samochodu podczas disgnostyki

  1. #11
    Dziękuje EVAN za poprawienie kolegi na kazdym forum jestem jako 'kolega' juz sie przyzwyczaiłam .. ;D

    jak przeczytałam co napisałes BOSS to sie oplułam ;D ja wole jesc chcleb z masłem ale auto miec zadbane :] nigdy nie dopusciłabym do takiej sytuacji.
    Pan szanowny diagnosta wejchał z dosc znaczną predkością w rolki (choc mowilam ze moze lepiej ja to zrobie...) ale nie zauwazyl chyba ze auto jest nisko i wpadł w rokli w hukiem urywając mi dokladkę zderzaka która to nastepnie wkomponowala sie pomiedzy nie , ani do przodu kur*a ani do tyłu zaklinował sie i krzyczy zeby mu pomóc ;/ nie bede opisywala tego co działo sie dalej ze wzgledu na to ze psy chyba tez czytaja forum. Dokladka w cenie 400 pln oryginalana.
    mało tego po tym jak wyjechałam z rolek usłyszalam " nie , to auto sie nie nadaje na droge nie podbije pani przegladu "

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Urwał - płaci - to chyba oczywiste. Tu żadnej dyskusji być nie powinno... A przeglądu może nie podbijać - nie jedna stacja w Krakowie robi badania okresowe ;-)



    Ja wjeżdżam zawsze na diagnostykę sam - mam sprawdzoną stację, która ma płytkie rolki i dobry podjazd...

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez k i v i Zobacz posta
    mało tego po tym jak wyjechałam z rolek usłyszalam " nie , to auto sie nie nadaje na droge nie podbije pani przegladu "
    Szczyt bezczelności,w takim wypadku bez gadania powinien podbić przegląd i jeszcze dopłacić na nową dokładkę.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez marek1132 Zobacz posta
    ....w takim wypadku bez gadania powinien podbić przegląd....
    Co ma jedno do drugiego? Podbicie przeglądu to jedno, a zwrot za dokładkę to drugie. Nie przeginajmy.
    Co do dokładki to jasne, że musi oddać kasę. Co do przeglądu to co Ci dokładnie Kivi zakwestionował? Bo musiał podac jakiś konkretny powód. Bo stwierdzenie że jest za niski chyba nie pokrywa się z jakimś konkretnym przepisem ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Diagnostka poprostu miał kuta** w mózgu. Chciał pokazać dziewczynie jak się jeździ a jako, że dziewczyna to fajna laska to jeszcze zaszalał licząc na wieczorną kolacje :) a teraz będzie miał problem ze wzwodem przez kilka nocy bo 400 zł drogą nie chodzi.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #16
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    Diagnostka poprostu miał kuta** w mózgu. .
    Czyli taki Olejus2 :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar koNik_N
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    572
    BMW
    1989 E32 750i, 1974 E3 2500, 1976 E12 535i
    Skąd
    KRK
    powiedz KIVI co to za fajna stacja w KRK tak działa żeby im nie dać zarabiać...
    '59 GAZ 21 | '66 W108 5.6 | '69 W108 280SEL | '72 BA3 2101 1200s | '74 BMW E3 2500 | '76 BA3 2103 1.8iSk | '76 BMW E12 535i | '79 GAZ 24 | '89 Volvo 740 2.3 GLE | '89 BMW E32 750i | '96 Volvo 960 3.0

  8. #18
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez k i v i Zobacz posta
    ;D ja wole jesc chcleb z masłem ale auto miec zadbane :] nigdy nie dopusciłabym do takiej sytuacji.
    Milo mi to slyszec :)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #19
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez xsilver Zobacz posta
    Urwał - płaci - to chyba oczywiste. Tu żadnej dyskusji być nie powinno... A przeglądu może nie podbijać - nie jedna stacja w Krakowie robi badania okresowe
    Diagnosta to nie pracownik myjni samochodowej. Zgłosiłbym go tam gdzie trzeba (nie pytajcie gdzie bo nie interesowałem się tym nigdy) i jakieś konsekwencje go czekają chodzi mi o wyrzucenie auta ze stacji jako niesprawne i nie nadające się do ruchu po tym jak objawił się debilizmem niszcząc je.

    Co do samej sytuacji, od razu powinnaś zadzwonić do właściciela stacji i poinformować go o tym co się stało, co zrobił jego pracownik i jak się zachował, żądając natychmiastowej interwencji z jego strony. Mimo, że tego nie zrobiłaś i tak jak najszybciej skontaktuj się z właścicielem, jeżeli będzie w porządku to szybko zareaguje na sytuacje. Znając życie może to właśnie będzie "kropka nad i" aby wyrzucić diagnostę z roboty, bo nie wierzę, że do już nie było skarg na kogoś takiego.
    Z tego co pamiętam, mimo, iż komuna padła dawno temu, to firmy powinny posiadać coś takiego jak "książeczka skarg i zażaleń" wpisz się w nią.
    W moim regionie miałem też takiego diagnostę, trwało to rok zanim prezes nie wytrzymał i go wywalił ale to było kwestią braku diagnostów na rynku pracy.
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 04-04-2011 o 16:38
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •