Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Drifterzy

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Dlatego samca może wziąść ktoś o mocnym charakterze przywódczym (suka ulegnie samcowi-facetowi o mocnym charakterze) lecz pies wymaga przywódcy ,inaczej przejmie role w stadzie ,rodzinie......

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    31
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Panowie to nie pies jest niebezpieczny.... lecz ten co nie potrafi go wychować - jego trzeba odstrzelić skoro się podejmuje wychowania a zarazem odpowiedzialności ..... Wiem bo mam przepiękną sukę Hercię 3 letniego amstaffa .... to się nazywa odpowiedzialność ......
    Anatol święte słowa !!!
    Tak to jest jak takiego psa wychowuje babcia z dziadkiem, którzy do tej pory mieli Burka, wzrostu jamnika i wagi 1,5 kg. z takim psem jak na filmiku nie ma żartów trzeba mieć już trochę doświadczenia w wychowaniu psów żeby go prawidłowo ułożyć.
    Sam mam drugiego rottweilera, poprzedniego miałem 11 lat i 3 miesiące i nigdy nie zrobił nikomu krzywdy ani człowiekowi ani zwierzęciu, nawet koty były jego kumplami mimo tego że nie był z nimi wychowywany.
    Swoją drogą uważam że tem ruski miliciant to chyba był nachalny, skoro nie mógł trafić w psa praktycznie z przyłożenia, potem strzelał gdzie popadnie, dobrze że się niewystrzelali nawzajem partacze. A późniejsza próba przejechania tego psa samochodem to jawne sku..... ja rozumiem że pies zaatakował człowieka ale oni się zachowali jak szczeniaki, którzy nie wiedzą co robić i chwytają się każdego sposobu. Proponuje im poćwiczyć strzelanie, bo jak przyjdzie co do czego to te głupki wystrzelają się nawzajem.

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Tak dla scisłości to ta panna teraz lata rok rocznie w toruniu na e39 M5 ....... ;D


    zgadza sie, tam ja poznalem dwa lata temu, jezdzili M5 e34, a w zeszlym M5 e39
    sa spoko :)



    a, i Anatol, znalazlem zdiecie twojego auta zrobione przypadkiem, znalazlem w swojej galerji :)




    przyjzyj sie tam w tle :)

  4. #14
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    poszukaj dokładniej w tej samej galerii a znajdziesz i moją :)

  5. #15
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Niezle hehe nawet nie wiedziałem ,że taki rodzyn stał przedemną ;D

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    nie znam tego rodzyna :hah:
    i nieststy i naszego auta nie ma w tym tle, ale moze w tym sezonie :)
    a dwa lata temu bylem czyms takim...:)
    aaa, i te fotki znalazlem w internecie :)

    http://www.bmwm.beep.pl/zloty/9zlot/foto2/foto118.jpg

    te fioletowe :)

    http://www.bmwm.beep.pl/zloty/9zlot/foto2/foto140.jpg

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    74
    tak,tak, psy nie sa dla debili! Ja mam 2 i sa super ulozone! Ale nie moga zapomniec kto jest ich panem. Wazne zeby umiec jednak dobrac sobie psa do swojego charakteru.Tylko nie wiem czemu nikt nawed nie wejdzie na podworko :D PRZECIESZ ONE SA SLODKIE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •