Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: błąd w dowodzie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz

    błąd w dowodzie

    Witam

    byłem dzisiaj na przeglądzie z moją bumą, i powiedzieli mi że numer vin jest inny niż w ten dowodzie, w samochodzie jest chyba "O" a w dowodzie jest 0 (cyfra)
    dał mi jakiś kwit że przegląd na dwa tygodnie chyba czy coś i tyle

    co teraz? zabiorą mi auto ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    idz wyjasnic sprawe do urzedu ale watpie zeby cos sie dalo zrobic szczeze mowiac bo w trakcie odbierania dokumentow powinienes sprawdzic wszystko idz na inna stacje diagnostyczna zeby ci to podbili poprostu zaplacisz 2raz za przeglad

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    taki numer to nie przejdzie !!! kiedyś w urzędzie wbili mi do meśka o jedną piątkę za dużo i właśnie na diagnostyce wyszło !!! nie robili problemu żeby to zmienić po powrocie!!! 0=O można się pomylić gorzej jakby 0=8 było


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  4. #4
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Miałem taki przypadek w Vectrze (nie pojeździłem nią za długo). Jednak u mnie było to celowe działanie aby przy wpisaniu "0" zamiast "O" w Urzędzie nie wykrył od razu tego System jako auto poszukiwane. Za incydent nie odpowiedział urzędnik tylko Skarb Państwa a komis który rejestrował auto przede mną był kilka razy w TV Uwaga :) ale dalej prowadzi działalność.
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 30-03-2011 o 10:57
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    To co mam tak jeździć z dowodem za inny samochód ?? nie chce robic tak http://www.youtube.com/watch?v=25LvV7yUS94#t=00m21s :P

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Idź do wydziału komunikacji i zgłoś, że znalazłeś błąd w dowodzie i chciałbyś go poprawić.
    Dobrze by było jakbyś miał kartę pojazdu z dobrym numerem, bądź jakieś inne papiery(np. Brief jeśli auto było przywiezione z Niemiec), wtedy masz potwierdzenie.

    U Szajboosa wynikł ten sam problem, tyle, że zauważyła to jego mama, a nie diagnosta. Z tego co wiem to załatwił to bez większych problemów(poza tym, że jego ojciec musiał się wykłócić, że on za to nie zapłaci bo to nie jego pomyłka :P )
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •