Witam Szanowne Grono. Jestem Maciej. Bunia e32 lat 21. Autko kupi³em ju¿ rok temu, ale dopiero teraz mogê siê za nie zabraæ. Jestem spod Bydgoszczy.
Pozdrawiam
Witam Szanowne Grono. Jestem Maciej. Bunia e32 lat 21. Autko kupi³em ju¿ rok temu, ale dopiero teraz mogê siê za nie zabraæ. Jestem spod Bydgoszczy.
Pozdrawiam