Witam Szanowne Grono. Jestem Maciej. Bunia e32 lat 21. Autko kupi³em ju¿ rok temu, ale dopiero teraz mogê siê za nie zabraæ. Jestem spod Bydgoszczy.
Pozdrawiam
Witam Szanowne Grono. Jestem Maciej. Bunia e32 lat 21. Autko kupi³em ju¿ rok temu, ale dopiero teraz mogê siê za nie zabraæ. Jestem spod Bydgoszczy.
Pozdrawiam
Maciej wita Macieja :]
Powodzenia na forum
Pewno¶æ na ka¿dym kilometrze ...
Powitaæ serdecznie na forum :) zapodaj Maciek fotki .
Witaj :) ¯yczê powodzenia.
Gra muzyka
Mam nadziejê, ¿e bêdzie widaæ fotkê.
![]()
![]()
Ostatnio edytowane przez mmaciejkk ; 29-03-2011 o 11:25
autko wygl±da ³adnie ;)
Nie ma zaco ;)
Ostatnio edytowane przez NegroEG ; 28-03-2011 o 22:56
Witam
co rozumiesz pod zabraæ siê za ni±? :) jaka¶ renowacja w planach?
by³o e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r
Tak renowacja lakieru, usuniêcie rudej, poprawa audio, nowy wydech, ale jeszcze nie wiem sk±d itp. ¯adnych udziwnieñ i cudów. Jak najbardziej w oryginale.
PS dziêki NegroEG
Witam krajana z moich rodzinnych stron :)