Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 13 z 13

W±tek: ¯ó³wik

  1. #11
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Do³±czy³
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Sk±d
    Marki
    Blog
    15
    Witam i powodzenia w poprawach :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  2. #12
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Tomahawk
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    287
    BMW
    E32 740i
    Sk±d
    Poznañ
    Siemanko. Powodzenia w dzia³aniu
    EX:
    E34 524TD
    E32 730i
    E32 750IL
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  3. #13
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar F75
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Sk±d
    Gdynia
    Blog
    1
    ¿ó³wik i pi±tka na powitanie. Auto na zdjêciach ³adne a ¶rodek chyba nie zniszczony bardzo wiêc bierz sie za rud± - ja ju¿ z ni± skoñczy³em mam odebraæ w pi±tek :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •