Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: wentylki do bbs rc

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin

    wentylki do bbs rc

    Zwracam się do was z prośbą o dobranie jakichś ładny wentylków do takich kółek może ktoś widział coś fajnego.
    Dodam że nie interesują mnie żadne wynalazki w stylu świecące kostki, trupie czaszki itd.
    Znalazłem coś takiego ale nie wiem jak to wygląda w feldze może ma ktoś takie? Trochę przeraza mnie utrata tego adaptera do pompowania:)
    http://allegro.pl/ukryte-wentyle-zaw...488156164.html
    lub
    http://allegro.pl/wentyle-orginal-st...516759551.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez beatles86 Zobacz posta
    Znalazłem coś takiego ale nie wiem jak to wygląda w feldze może ma ktoś takie? Trochę przeraza mnie utrata tego adaptera do pompowania
    http://allegro.pl/ukryte-wentyle-zaw...488156164.html
    Taki adapter w razie utraty da się bez problemu dokupić na allegro. Co do wyglądu to miałem na felgach w innym aucie i sporo lepiej niż ze zwykłymi ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Te pierwsze potrafią narobić problemów, szczególnie gdy zgubisz adapter:/ kiedyś nie mogłem ich napompować ze starości pewnie. Drugie mi kiedyś zardzewiały i musiałem je wycinać. Do każdych swoich felg montuje teraz coś takiego

    One są stalowe pokryte chromem, różnej długości i przykręca się je od wewnątrz felgi. Ładnie wyglądają i nie stwarzają problemów, są też wersje z wystającą nakrętką

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar b.a
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    53
    BMW
    750 e65, 850 e31
    Skąd
    Lębork
    sprzedaję je na okrągło od 5 lat. Jak zgubisz to kupisz nowy zestaw. Klucz zabezpieczający do śrub od kół nie zgubisz? Tego każdy pilnuje. Tak samo jest z redukcją do pompowania. :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1
    Mam takie w codziennej astrze od 5 lat - zero problemów (alu tylko latem). Adapter w schowku i 2 zapasowe zaślepki - zakretki cały czas mam. Polecam bez zadnych długich dzyndzli lepiej wygląda. Jak założę 17" do swojej to też takie założę żeby nie paskudziły felgi. Jedyny problem to sprawdzanie ciśnienia - czasami sie nie chce bo troche więcej czasu kosztuje niż przy zwykłych wentylach - wykręć zaślepki, wkręć adapter, wykręć adapter,wkręć zaślepkę. Ale dla chcącego nic trudnego.

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    78
    BMW
    nie ma
    Skąd
    DE
    polecam takie ukryte wentyle, ja miałem w bbs-ach zwykle to non-stop zbierało się tam błoto,syf i ciężko było domyć nawet karcherem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •