Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Co się dzieje !! ??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    Co się dzieje !! ??

    Witam chłopaki... Właśnie kupiłem autko od aldika... Dużo wczoraj nie jeździłem, dzisiaj rano wstaje a tu plama od oleju po autem :| Normalnie szok, przeraziłem sie totalnie zaglądam do silnika a tu olej :| Pytanie do aldika !! Czy wiesz o co tu chodzi ?? Jak przełączam biegi to odczówam takie jakby małe szarpanie :| albo m isie wydaje Ku....wa dopiero co autko kupiłem a już się coś .... :/ pomocy (tak sie zastanawiałem czy to przypadkiem nie miska olejowa :/ !!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Byłem u trola w warsztacie... Nie chce chwalić dnia przed zachodem ale najprawdopodobniej cieknie mi płyn z układu chłodzenia... Po przeglądzie wykonanym przez trola stwierdziliśmy że płynu we wspomaganiu jest zbyt mało dlatego buczy przy skręcaniu :) Ogólnie stan dobry... tylko jeszcze nie wiemy skad cieknie płyn :/ Miejmy wszyscy nadzieje że to tylko błachostki :P

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Oby nie z głównego przewodu metalowo - gumowego....

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Hehe po zakupie zawsze coś wyjdzie, ja mam wrażenie, że ogólnie E38 nie jest szczytem bezawaryjności. Ja kupiłem swoją w stanie ponadprzeciętnym , już nie mówiąc o średniej krajowej :) ale też po zakupie: Zawieszenie, wspomaganie buczy przy skręcaniu, w katalizatorze coś brzęczy (pewnie się kończy :) )

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    No u mnie łasnie też buczy ale ide zaraz kupić olej do wspomagania i doleje bo po sprawdzeniu okazało sie że nie mam nawet minimum :P:P

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    No u mnie łasnie też buczy ale ide zaraz kupić olej do wspomagania i doleje bo po sprawdzeniu okazało sie że nie mam nawet minimum :P:P
    No tu kuźwa olej znów cieknie, ehh dwa razy Krystian coś tam dokręcał i juz dawno nic nie dolewalem,a stan sprawdzałem po powrocie z niemiec czyli pare dni temu i było ok, w poniedziałek spytam się go co dokłądnie tam zrobił albo sam zadzwoń do niego 0503 066 262.. powiedz że kupiłeś ode mnie brązowe bmw i chciałeś wiedzieć co i jak robił...

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Hehe po zakupie zawsze coś wyjdzie, ja mam wrażenie, że ogólnie E38 nie jest szczytem bezawaryjności. Ja kupiłem swoją w stanie ponadprzeciętnym , już nie mówiąc o średniej krajowej :) ale też po zakupie: Zawieszenie, wspomaganie buczy przy skręcaniu, w katalizatorze coś brzęczy (pewnie się kończy :) )
    No ja juz w diesla 600 wsadzone i kolejne wydatki w przyszłym tygodniu.. niestety wrr

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    JAk to znowu cieknie... A co już wcześniej ciekło ?? jakie objawy były ?? jakiego koloru powinien być ten olej... Jak siedziałem na podnośniku to nic nie ciekło :/ Może to jednak płyn chłodzacy... ?? Musze dolać płyn do wspomagania jeszcze czerwony ATF tak mi polecono.. Pozdrawiam

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    JAk to znowu cieknie... A co już wcześniej ciekło ?? jakie objawy były ?? jakiego koloru powinien być ten olej... Jak siedziałem na podnośniku to nic nie ciekło :/ Może to jednak płyn chłodzacy... ?? Musze dolać płyn do wspomagania jeszcze czerwony ATF tak mi polecono.. Pozdrawiam
    Przeciez pisałem że ciekło - zawsze cieknie ze zbironiczka albo gdzieś tam z przewodów, kolor czerwony.. To wada chyba wielu V8.. zadko sie spotykam aby okolice zbiorniczka były suche.. spoko nic się nie martw ;) Od czasu jak w grudniu Krystian znów coś tam dokręcił to problem znikł, przykro mi że znów wyszedł akurat jak kupiłes... Mam na myśli zbiorniczek wspomagania, nie płynu chłodniczego, z tym nie było problemów..

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Ale jak stanłałem pod domkiem na mokrym podłozu to dosyć dużo wypłynęło :/ Taka dosyć pokaźna plama :/ Kuźwa ... Plamka wszystkich kolorów tęczy... co to może być ? kurcze liptonik...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •