Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Co się dzieje !! ??

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Ale jak stanłałem pod domkiem na mokrym podłozu to dosyć dużo wypłynęło :/ Taka dosyć pokaźna plama :/ Kuźwa ... Plamka wszystkich kolorów tęczy... co to może być ? kurcze liptonik...
    Jak na wodzie to olej sie rozpłynął i stąd te barwy hmm wrr

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Sprawdziłem chłopaki... To na 100 % olej od spomagania... Kolor czerwony... Wygląda na to że coś jest nieszczelne jakiś wężyk albo cuś i z resztą wszystko koło zbiorniczka jest zapocone... :) Jade po olej i szukać autka dla taty Pozdrawiam... Mam nadzieje że jak pojedzie drug raz na podnośnik i jak ściągniemy osłone to szybko znajdziemy miejsce z którego wycieka :) Pozdrawiam

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Sprawdziłem chłopaki... To na 100 % olej od spomagania... Kolor czerwony... Wygląda na to że coś jest nieszczelne jakiś wężyk albo cuś i z resztą wszystko koło zbiorniczka jest zapocone... :) Jade po olej i szukać autka dla taty Pozdrawiam... Mam nadzieje że jak pojedzie drug raz na podnośnik i jak ściągniemy osłone to szybko znajdziemy miejsce z którego wycieka :) Pozdrawiam
    Zadzwoń do Krystiana w poniedziałek, pracuje od rana i powie Ci co dokręcić lub co sprawdzić..

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Kupiłem olej zalałem miedzy min a max... Poruszałem kierką pojeździłem chwilke... troszke ubyło to zalałem spowrotem... A czy cokolwiek wypłyneło to szczerze nie mam pojęcia ale powiem szczerze że już nie buczy mi wspomaganiei hamulec jakoś tak od razu nisko mi bierze... :) ciekawe czy jak jutro wstane i bedzie sucho to bedzie plama na chodniku :P:P mam nadzieje że dopuki nie pojade tego naprawić to nic złego sie nie stanie... Pozdrawiam

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Hehe czytając inne fora i różne przypadłości posiadaczy e38 dowiedziałem sie że w wiekszości przypadków jesli cieknie cokolwiek układu wspomagania tj wycieka olej do wspomagania to najprawdopodobniej jest to taki jeden węzyk oznaczony cyfrą 8 na schemacie... Dowiedziałem sie że można to zrobić w zwykłym warsztacie naprawiającym maszynerię hydrauliczną... Wystarczy kupić jakiś porządny wążwzmacniany i zaciski ... na chama możnaby było zrobić to samemu tylko potrzebny by był kurcze kanał :/

    A tutaj daje załącznik

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=318285 pod tym linkiem kilka osob miało ten sam problem :)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    W każdym V8 zaaawsze widze że ubywa oleju we wspomaganiu ehh Zresztą teraz w dieslu też mam brudny zbiorniczek ale wygląda ze wąż ok bo nie ubywa..

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Niech ktoś skręci kierką do oporu i trzyma a Ty popatrz przy przekładni czy z węża wysokociśnieniowego nie cieknie. U mnie waliło jak z karchera... Wymieniłem przewód na nowy. Niestety nowy - tylko ASO. Koszt ok. 600 zł jeżeli dobrze pamiętam (Kronos też chyba to miał). Druga możliwość to firma od hydrauliki. Mogą obciąć, skrucić i zakuć ponownie. Istnieje jednak ryzyko że mogą coś zrobić źle. Wyjdzie na pewno taniej.
    Ryzyk fizyk. Ja usiebie stwierdziłem, że nowy to nowy.

  9. #19
    To ze kolo zbiorniczka Ci ucieka to jedno mowilem Ci o tym itd ..
    Ze masz dolac tez Ci mowilem , ale twoj wyciek ktory Ci pokazywalem jest od strony pasazera a zbiorniczek od wspomy masz od kierowcy wiec sa to dwie rozne sprawy :)

    I to co ja znalazlem nie jest atfem czerwonym

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •