Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97

Wątek: Obnizenie przodu w e32, pytania, pomysly, sugestie.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    283
    BMW
    Polonez Caro
    Skąd
    Inobrynno

    Obnizenie przodu w e32, pytania, pomysly, sugestie.

    Czesc, w zwiazku z tym, ze dzisiaj od 9 rano szukam na google istotnych informacji, a nie moge ich znalezc zakladam ten temat ;) prosze tylko i wylacznie o fakty.

    http://www.bmw-tech.pl/artykul/zadar...ory-przod-bmw/

    Przeczytalem ten temat. Czy to prawda co gosciu pisze? Z tym pogorszeniem aerodynamiki itp? Ze przy hamowaniu z 200km/h przy skreconych kolach, zakrecie i obnizonym przodzie moze byc problem? Czy ktos juz mial takie sytuacje?

    Wiem, ze przod sie dociska przy hamowaniu, na zakrecie moze opona teoretycznie zawadzic o nadkole co mogloby skonczyc sie tragicznie. Ale czy tak jest w rzeczywistosci to nie wiem.



    Tu fotka jak stoi aktualnie, moja jest czarna te felgi to byl zart mam teraz ori 15' ;)
    http://img714.imageshack.us/img714/9120/img4573d.jpg

    1. Ile mm musze obnizyc przod, aby byl rowno z tylem?
    2. Czy tyl ma sie chowac 1cm w nadkole czy za bardzo siedzi? W bagazniku skrzynia/wzmacniacz/kolo/butla z 40 litrami gazu ;) W sumie wyjme i sprawdze jak siedzi bez tych rzeczy hehe
    3. Jak komfort jazdy/progi zwalniajace/krawezniki na 15cm po obnizeniu.
    4. Felgi mysle zeby nie bylo przerostu formy nad trescia to 205x55x17? Ewentualnie 225x45x18, ale te drugie wydaja mi sie na nasze drogi zle. Co do profilu opony to strzelam bo nie moge znalezc katalogu BMW ;)

    Puki co chce sprasowac przod, jak bedzie wygladac lepiej zakupie komplet, zobacze jak bedzie mi sie tak jezdzic czy nie bede zachaczac o nic.
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 22-05-2011 o 09:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •