Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: i stalo sie a tu weekend:((((

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice

    i stalo sie a tu weekend:((((

    a bylo tak pieknie........wyjezdzal autem z garazu i patrze a na ziemi mala plama zielonego plynu.....wiec macha do gory i szukanie co i gdzie j a boli weze cale chlodnica sucha az tu nagle patrze a ta pompka jest mokra i jak sie okazalo rozszczelnila sie:((((((nie pomoglo jej posklejanie wiec tel do ASO a tu zonk na zamowienie z bawari koszt 1350zł dokladnie ale na szczescie od czego sa znajomi na poniedzialek bede mial uzywke z 3 miesiaczna gwarancja na rozruch za 200zł

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Spokojnie pech to pech :) dobrze ,ze po małych kosztach poszło :) i oby wszystko było już w poniedziałek pięknie :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ....tez mam taka nadzieje ale bez auta czuje sie jak bez reki 8/

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    .....panowie mam zalozoną cala tą nowa pompe i albo mi sie zdaje albo moja dmuchawa jakos mocniej dlucha czy ma to cos wspolnego?....dmucha jak szalona teraz:))))

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    124
    BMW
    było 735i
    Skąd
    Poznań/Brighton
    Jeśli dobrze poznaje to jest to elektrozawór z pompką i ma to znaczenie na grzanie w aucie ale czy na siłę dmuchawy to chyba nie.

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Sensei
    Jeśli dobrze poznaje to jest to elektrozawór z pompką i ma to znaczenie na grzanie w aucie ale czy na siłę dmuchawy to chyba nie.
    Zgadza się ten elektrozawór z pompką odpowiada za dostarczenie ciepła z płynem chłodzącym do nagrzewnicy.
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    to teraz wiem dlaczego moje ogrzewanie przed wyciekiem a raczej przed calym rozszczelnieniem tej pompy szwankowalo byly momety teraz sobie przypominam dzien przed ze tak jakby ogrzewanie na max a mi letnie powietrze lecialo z nawiewow teraz mam saune hihi...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •