Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Stuki w zawieszeniu, szarpaki nic nie wykryly.

  1. #11
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Fajnie ja też dzisiaj zostawiłęm moją Berte mechanikowi zobaczymy co u mnie wykryje ile taki wachacz kosztuje?






    http://s1183.photobucket.com/albums/x463/wiktor82/E38/
    Ostatnio edytowane przez Wiktor82 ; 20-03-2011 o 18:18

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Zacząłbym od tego co poleca kolega WojtekD i co potwierdza kolega rosomak79, "ręczna" diagnoza w kanale raczej pokaże co boli, skoro słychać na kostce (populsowałbym jeszcze hamulcem) stawiam na tuleje górnego wachacza, łącznik stabilizatora też pewnie ma dość..

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Witam ponownie-:)
    Mogę się pochwalić, że diagnoza była trafna -:), wymieniłem dziś lewy wahacz dolny (prosty)- wymiana jakieś 30 min. Po wymianie wyjechałem z garażu na jazdę próbną po niewielkich dziurach i garbach- cisza w autku i żadnego bicia. Przyznam jednak, że byłem zaskoczony jak zdemontowałem stary wahacz i poruszałem gałką to był wyczuwalny naprawdę niewielki luz i pomyślałem już że wymiana na nowy nie pomoże. Jednak po jeździe próbnej zdecydowanie poczułem ulgę -:). Ja sprawdzałem tak, że becia była uniesiona na taką wysokość, żeby swobodnie poruszać kołem w którym czułem bicie. Mechanik w kanale przyglądał się gałce na wahaczu i łyżką diagnozował -:)
    Powodzenia

  4. #14
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Sprawę wyjaśniłęm, wymieniłęm dolny wachacz i po sprawie cena 318zł plus robocizna pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •