W dniu wczorajszym przybył wieczorową porą kurier .....


Miał "niestety" tylko jedną paczkę .... Cóż trzeba czekać dalej ... ;)

Nowe lampki na tył .... ;D









Wygląda zacnie .... ;)
Broniłem sie przed tym ,ale się przełamałem dzięki chłopaki ;)
Modszy się zrobił ..... ;D ;D

Pozdrawiam Anatol :D