proponowałbym aby foto-instrukcja renowacji skór znalazła się w dziale instrukcje :)
będzie łatwiej znaleźć tak zacne i pomocne, dobrze opisane informacje/instrukcje :D

PS. Piękna ta deska, a za 100 PLN to to już arcydzieło :D muszę sam sobie taką w przyszłości złowić.