Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Proszę o pomoc w ocenie tych e38

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    jak kupowałem swoją to nr 1 też się interesowałem
    zastanawia mnie tylko czemu sprzedaje jak świeżo zainwestował w instalacje?
    jak dla mnie coś z autem jest nie tak
    4 jest fajniuchna, musiała niedawno trafić na sprzedaż
    tylko ten kolor fu, jak mój ;/ no i minus że z instalacją
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    123
    BMW
    E38 728i '99
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Ja oglądałem tą z Wodzisłąwia (nr 1), jakieś pół roku temu, stała za.... 34 :o !!! Oglądałem tyle e38, że nie ogarniam tego, zacytuję więc moją wypowiedź z października:

    silnika nie słyszałem bo alternator siadł (diody), na drzwiach kierowcy parch spod srebrnej listwy, z tyłu pod klapą parch przy zamku, tylne lewe drzwi na brzegu - brak lakieru, nie ma jeszcze parachów ale zaczyna się rude, klapa nie działa jak należy, otwiera się na raty a zamyka się recznie. Oberwane panele sterowania fotelami (pikuś),tragicznie malowane tylne prawe drzwi (zacieki),cholernie sparciała uszczelka pod przednią szybą, opony na 19"tkach z tyłu ok, z przodu do wymiany, zimówek nie oglądałem. Olej w skrzyni wymieniony 2 razy (płukanka + wymiana).Zawieszenie s-edc!!! Silnik troche zapaćkany z lewej, patrząc od przodu (każda taka była do tej pory) I najważniejsze, samochód jeździ na CATROL 10W...coś tam ;] Auto w miare ok wyposażone, ale na pewno nie za te pieniądze. za 30 może bym brał ale nie proponowałem sprzedającemu bo nie słyszałem silnika, jednak mam info, że już wszystko sprawne(alternator).

    to tyle ;)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    47
    BMW
    e38 735i 99' e65 760i 04'
    Skąd
    Jawor / Wrocław
    kolego 3i 4.. dlaczego? bardzo przypominają moja:)
    pozdrowienia i powodzenia przy wyborze 7er.
    Gdyby nie Niemce nikt z nas nie jeździłby w BEEMCE!!!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    4 stoi na sprzedaż od ponad roku i jest mega biedna, a pierwsza jak już wiadomo jest żęchem.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    51
    BMW
    740iA e38 1999r.
    Skąd
    Łowicz
    Dziękuję za opinie widocznie na swoją pierwszą siódemkę jeszcze trochę poczekam. Oglądałem tylko 5 auto ale nie dogadam się z chłopem cenowo poza tym coś tam z tyłu było robione (klapa źle spasowana), w zawieszeniu coś stukało (pewnie nic groźnego) a sprzedający też nie był zbyt rozmowny (choć miły) i ten przebieg ok 170 000 km coś podejrzany a wolał bym auto, które ma 320 000 najechane ale z książką. Silnik pracował cicutko i równiótko i to była muzyka dla ucha. Wydaje mi się , że nie była również za bogato wyposażona (chociaż nie wiem jakie max wyposażenie może mieć 7er) miała coś za mało przycisków pod tv.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •