Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: Gdzie dobry gazownik na dolnym śląsku ??

  1. #61
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Niem artw się aldik :) twoje piękne byłe autko czeka wymiana oleju świec kilku uszczelek chyba klapy bagażnika, nerek na chromowane i nowszych lamp z tyłu... Wedłóg uznania, ale ja sądze że efekt bedzie conajmniej przyzwoity :) Choć jak dla mnie autko nawet teraz jest piękne :)
    Co do oleju to Ci napisałem i co do uszczelek też gdzies tutaj pisałem, że są nowe//A wygląd hmm hmm o gustach sie nie dyskutuje :)

  2. #62
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Trzeba wziaść pod uwage że produkcją w Tajwanie zajmuję sie firmy Legalne i te mniej "legalne" które jak powszechnie wiadomo produkują tanie i bardzo niskiej jakości produkty... np. porównaj sobie jakość podróbek butów Nike a orginał... odpowiedź sama narzuca się na usta ... To samo jest z elektroniką ... są firmy które mają wiekszy budżet przez co mogą sobie pozwolić na lepszego rodzaju komponenty ale i również firmy które produkują wszystko po kosztach przez co ich produkty nie sa zbyt żywotne :) Tak mi się wydaje ...
    Raczej tak było kiedyś.

    Rozejrzyj się wokół siebie - jest dziś MASA firm z Tajwanu/Hong Kongu/Chin/Korei - rodzimych, a nie "montowni" zachodnich koncernów - które są potentatami w swoich branżach i robią bardzo dobre produkty (w nowoczesnych technologiach szczególnie).
    Weź choćby takich gigantów jak HTC, Asus, Lenovo... to tylko pierwsze z brzegu przykłady. W kompie przed którym teraz siedzisz pewnie nie ma ani jednej rzeczy nie pochodzącej z tamtego regionu świata ;D

    Niestety - Polacy przeważnie mają wiedzę na ten temat pochodzącą sprzed 20 lat... :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #63
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Przeczytaj dokładnie co napisałem ;] To, że te firmy pochodzą z tamtego rejonu świata nie jest już nowościa od 20 lat, ale jak napisałem są firmy które produkują tam syf i są firmy konstruktywne również :) A z resztą ile ludzi tyle indywidualnych opini ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •