Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 63

Wątek: Gdzie dobry gazownik na dolnym śląsku ??

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    szkoda gadac chlopaki by chcieli instalacje zeby im ktos za darmo zalozyl i jeszcze do pelna butle zatankowal hehe

  2. #42
    a pozniej przz takich delikwentow wlasnie jest zszargana opinia o instalacjach gazowych lub kwesta ze BMW nie lubi gazu haha ;)

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Na szczeście znalazłem fajnego gaziarza z doświadczeniem ... firma ogólnie od 10 lat prosperuje i ma dużo fajnych autek na swoim koncie... Do tristeza ... Jest to firma cito auto-gaz najlepiej jak tam pojedziesz : grabiszyńska 163 ... Chłopaki mają nakoncie dużo 7 z silnikiem v8 oraz kilka z v12 ze stajni mercedesa i bmw ... :) ogólnie cała instalacja wyniesie mnie 3800 zł czyli bardzo znośnie do tego dają dobry reduktor kme gols jakieś dobre wtryskiwacze bo chciałem takie żeby w razie jak mi jeden pujdzie nie wymieniać od razu całej listwy ... butle 70 l bo wieksza mi nie potrzebna bede miał dwa osobne filtry :) ogólnie ma to wygladać dobrze jak bedzie w rzeczywistości sie okaże... bede przy nich siedział i obserwował zeby nic nie z--bali :) Pozdrawiam i zostawiam jeszcze numer:071-724-59-87

  4. #44
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    a pozniej przz takich delikwentow wlasnie jest zszargana opinia o instalacjach gazowych lub kwesta ze BMW nie lubi gazu haha ;)
    Rzezbienie w g....e zawsze konczy sie komplikacjami... i wydatkiem wiekszym jak przy "normalnym" trybie :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Hmm Grabiszyńska toć to na mej ulicy! ;) Chyba się ustawie z nimi z zastrzeżeniem że jak mają mi spieprzyć to cała instalka łącznie z butlą zostanie siłą wciśnięta do pewnego miejsca w ciele montażysty ;D

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Czyż ja to nie widziałem twojej 7er na strzeżonym parkingu niedaleko cito :>?? :P:P do tristeza ... Apropos tego gazownika przy grabiszyńskiej to powiedz, miałeś do czynienia z jakimiś opiniami na ich temat ??

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    No nie raczej nie stawiam na strzeżonym :D Słuchaj a ten gazownik to nie przypadkiem na terenie Fadromy? Jak tak, to ja kiedyś u niego byłem na ragulacji jak miałem Renault 19. Tak mi wyregulował że dalej auto paliło jak smok, ale za to prawie nie chciało jeździć ;D ;D

  8. #48
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Witam panowie. Dołacze się do tematu z tego względu że wkrótce będę zakładał LPG do swojego samochodu. Miałem duży dylemat, którego gazownika wybrać. Jednak chyba zdecyduje się na gościa w Dąbrowie k. Wielunia. Byłem u gościa i wstępnie rozmawiałem. Naprawde zna się na rzeczy. Potwierdził również że Olejus serwisuje instalke u niego.
    Pełny koszt założenia 3600-3700zł. do silnika 3.0 V8 ;) ;)
    Zakłada tylko instalki Zavoli :D :D

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    No i stało się

    Jak w temacie :P:P Założyłem LPG jak na razie nic mi nie przeszkadza praktycznie tego nie czuje... gdyby nie te zielone diody które mam zamontowane po lewej stronie deski rozdzielczej :P:P Troszeczke nie pasują do ogólnej kolorystyki podświetlenia deski ale daje rade :) Z montazu również jestem zadowolony ... Ale co będzie dalej to czas pokaże ... jak na razie musze przejechać ze 300 km a potem na regulacje :) Pozdrawiam

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Dodam jeszcze że instalki kompletnie nie widać laik nawet po otworzeniu maski się nie zorientuje :P:P Obudowa silnika nie naruszona, wszystkie błotniki nienaruszony gdyż zamontowali wlew koło baku :) Ogólnie wszystko wygląda bardzo profesjonalnie ale cieszyc jak na razie to się nie ma z czego bo wszystko może sie zdarzyć :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •