Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 63

Wątek: Gdzie dobry gazownik na dolnym śląsku ??

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    Instalka

    Mam pytanko chłopaki nie pamietam czy już sie o to pytałem :P ale chyba mi nikt nie odpowiedział ... Mianowicie czy znacie kogoś kto założył by mi instalke ale jeśli sam bym kupił zestaw montazowy ?? Stag 300 ile by to kosztowało i czy dało by sie nałożyć na to gwarancję ??

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Myśmy z ojcem zrobili ok 30 tyś jak sięnie myle przez rok, jeżdżąc razem, z czego 5 tyś tata zrobił we Wakacje i ok 2 zleciało na wyjazd do niemiec 2 tyg temu. Więc ogólnie nie było tragedi ale i tak boli, więc rozumiem dlaczego wsadzacie gaz. Przez jakiś czas mieszkałem na swoim i wtedy kupiłem swoje autko,najpierw uno (bryka co nie) i to fakt że paliło dużo ponizej 10 po mieście ale potem przesiadlem sie na Golfa III 1.4 i wpierdzielał ponad dyche po miesie a na trasie zresztą tyle samo bo ciągle max obroty żeby chociaż te 130-140 jechać (jego max) ehh
    No widzisz ty robisz 30 tys

    a ja np w rok zrobilem 110tys i nadal jezdze :)

    I nie wiem w czym mi niby ma przeszkadzac gazownia ? bo wlasnie na niej zrobilem tyle ..
    Jak ktos umie montowac i wie co montuje do czego uwierz mi ze straty na gazie lub mala oszczednosc lub awaryjnosc silnikow to sa MITY :)

  3. #33

    Re: Instalka

    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Mam pytanko chłopaki nie pamietam czy już sie o to pytałem :P ale chyba mi nikt nie odpowiedział ... Mianowicie czy znacie kogoś kto założył by mi instalke ale jeśli sam bym kupił zestaw montazowy ?? Stag 300 ile by to kosztowało i czy dało by sie nałożyć na to gwarancję ??
    Gwarancji raczej nie nalozysz jak juz Ci ktos by to mial zamontowac to wujek stefan po kosztach ;-)

    Sam montuje z kolega czasami cos na boku , ale to wszystko idzie bez gwarancji.. My montujemy oni kupuja osbie instalacje z nie wiadomego zrodla .. Co nie zawsze jest dobre ..

  4. #34
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    jak chcesz to i ja ci staga zamontuję :) (1.5 roku je montowałem ) ale gwarancji to ci nie dam a co do silników ... np. toyota ma tylko 1 silnik do gazy przystosowany ... 1.8 a nissan nie ma ani 1 sztuki ...

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Kurcze z chęcią skorzystałbym z twojej usługi gdyby nie było to tak daleko :/ Dzieki za zainteresowanie :)

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Znalazłem instalke za 3700 zl ze zbiornikiem toroidalnym i z wlewem gaza obok wlewu benzyny ... Reduktor kme gold na podwojnym filtrze ... butla tylko 70 l bo stwierdziłem że nie chce ingerować w blacharke poza tym mnustwo stacji gazowych wiec bedzie dobrze ... Proponowałem im staga i ze stagiem wyszło by 300 zł taniej ale koleś powiedział że instalka bedzie dużo lepsza ... :) Kolesie 10 lat już robią instalki i mają niejedną 7er za sobą :) Wiec myśle że nie bedzie problemów :) Umówiony jestem na 11 ...

  7. #37
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    No to spoko tylko żeby jak większość gaziarzy nie spierniczyli czegoś. Cena też w miarę normalna i do przyjęcia. Co do Staga300 to śmiga nie gorzej jak Prince VSI tyle że cena jest sporo niższa...
    Dreams from Dreams - 7er...

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Znalazłem instalke za 3700 zl ze zbiornikiem toroidalnym i z wlewem gaza obok wlewu benzyny ... Reduktor kme gold na podwojnym filtrze ... butla tylko 70 l bo stwierdziłem że nie chce ingerować w blacharke poza tym mnustwo stacji gazowych wiec bedzie dobrze ... Proponowałem im staga i ze stagiem wyszło by 300 zł taniej ale koleś powiedział że instalka bedzie dużo lepsza ... :) Kolesie 10 lat już robią instalki i mają niejedną 7er za sobą :) Wiec myśle że nie bedzie problemów :) Umówiony jestem na 11 ...
    więc czekamy na wrażenia...

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    MastaKleszcz gdzie to znalazłeś? Może też bym się ustawił

  10. #40
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: Instalka

    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Mam pytanko chłopaki nie pamietam czy już sie o to pytałem :P ale chyba mi nikt nie odpowiedział ... Mianowicie czy znacie kogoś kto założył by mi instalke ale jeśli sam bym kupił zestaw montazowy ?? Stag 300 ile by to kosztowało i czy dało by sie nałożyć na to gwarancję ??
    Zakladam ze ta instalka pochodzi z odzysku?? Mam racje?? ;)
    Jak w takim razie wyobrazasz sobie legalizacje (tj. wpis do dow rej) takiej "szemranej" instalacji??
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •