Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: Gdzie dobry gazownik na dolnym śląsku ??

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    jezdze w takich samych pieniadzach e38 na lpg niz np ford focus diesel, espace diesel,new beetle diesel,peugeot 407 diesel i wiele wiele innych ale komfort i osiagi bmw a tych to po prostu przepasc. zreszta na benzynie w trasie 10l a w miescie 14 to duzo jak na takie wielkie i ciezkie auto ? chyba nie :P wiec niech mi nikt nie mowi ze bmw duzo pali

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Myśmy z ojcem zrobili ok 30 tyś jak sięnie myle przez rok, jeżdżąc razem, z czego 5 tyś tata zrobił we Wakacje i ok 2 zleciało na wyjazd do niemiec 2 tyg temu. Więc ogólnie nie było tragedi ale i tak boli, więc rozumiem dlaczego wsadzacie gaz. Przez jakiś czas mieszkałem na swoim i wtedy kupiłem swoje autko,najpierw uno (bryka co nie) i to fakt że paliło dużo ponizej 10 po mieście ale potem przesiadlem sie na Golfa III 1.4 i wpierdzielał ponad dyche po miesie a na trasie zresztą tyle samo bo ciągle max obroty żeby chociaż te 130-140 jechać (jego max) ehh

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    jezdze w takich samych pieniadzach e38 na lpg niz np ford focus diesel, espace diesel,new beetle diesel,peugeot 407 diesel i wiele wiele innych ale komfort i osiagi bmw a tych to po prostu przepasc. zreszta na benzynie w trasie 10l a w miescie 14 to duzo jak na takie wielkie i ciezkie auto ? chyba nie :P wiec niech mi nikt nie mowi ze bmw duzo pali
    Też jeździem wieloma autami, począwszy od Volvo XC90, Jaguarami, Mercami C/E/S po wszystkie kible typu Matiz, Panda, Uno, Tipo, Polonez i żadne, powiadam żadne auto nie jest tak wygodne jak bmw 7.... baa wogóle jak każde bmw..

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Racja jeśli chodzi o komfort to żaden nawet mesiek nie dorównuje bmw 7 ;] Szczerze jest najpiekniejsze autko pod słońcem :P:P Kurcze gdybym miał kanał pod domem non stop bym siedział pod moją bunią i wszystko naprawiał :P:P

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    powiedzcie mi chłopaki czy te nasze kochane autka są chodliwe u złodzieji ?? hehe troszke sie w sumie boje bo nie wiadomo na kogo się trafi :/ Myślicie że standardowe zabespieczenia w zupełności wystarczą dla potencjalnego złodzieja :>??

  6. #26
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jak "ktoś" chce to i tak ukradne i nawet maybacha... Najlepsze są te nie standardowe ,może nie w 100% pewne ,ale zawsze opóznią ... :D

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    najlepsze zabezpieczenie to jednak autocasco...

    i schowaj halogeny

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Racja jeśli chodzi o komfort to żaden nawet mesiek nie dorównuje bmw 7 ;] Szczerze jest najpiekniejsze autko pod słońcem :P:P Kurcze gdybym miał kanał pod domem non stop bym siedział pod moją bunią i wszystko naprawiał :P:P
    Hahah no nie rób mi antyreklamy że sprzedalem Ci auto co ma całe zawieszenie do roboty hehe
    Co do kradziezy hmm ja sie bałem i zrobiłem AC...

  9. #29
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Odnosnie dobrego zabezpieczenia antykradziezowego zajrzyj do nas do Zgorzelca ;) .
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    w boleslawcu tez mam magika od alarmow, tanio solidnie i kazde zabezpieczenie moze byc indywidualne jakby co to podam ci nr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •