Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: Gdzie dobry gazownik na dolnym śląsku ??

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Chłopaki a głównie pytanie skierowane do trola... Mianowicie gdybym posiadał zestaw do instalacji gazowej firmy STAG300 czy istniałaby możliwość założenia w tym warsztacie przy rogowskiej, ale żeby serwis i gwarancja też była wliczona w koszta założenia ?? Nastepne pytanie do aldika: Jakie to miały byś świece i gdzie je moge kupić(normalnie w autoryzowanym serwisie BMW)?? bo zaczynam odczówać na trybie skrzyni "P" takie jakieś dziwne trzepanie, minimalnie ale wyczówalne... Czy to świece czy o co chodzi ?? Powracając do instalacji ile mniejwiecej mnie to wyniesie na instalacji Stag300 albo jakiejś innej ?? PS aldik jutro wyśle list :) Pozdrawiam

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Chłopaki a głównie pytanie skierowane do trola... Mianowicie gdybym posiadał zestaw do instalacji gazowej firmy STAG300 czy istniałaby możliwość założenia w tym warsztacie przy rogowskiej, ale żeby serwis i gwarancja też była wliczona w koszta założenia ?? Nastepne pytanie do aldika: Jakie to miały byś świece i gdzie je moge kupić(normalnie w autoryzowanym serwisie BMW)?? bo zaczynam odczówać na trybie skrzyni "P" takie jakieś dziwne trzepanie, minimalnie ale wyczówalne... Czy to świece czy o co chodzi ?? Powracając do instalacji ile mniejwiecej mnie to wyniesie na instalacji Stag300 albo jakiejś innej ?? PS aldik jutro wyśle list :) Pozdrawiam
    Tak to trzepanie to świece, moznaby też sprawdzić przy okazji fajki na cefkach (20zł szt jakby co), ale Krystian jakieś wymieniał no ale to było ok 20-30tyś km temu/. Świece ja kupiłem NGK, zwykłe na allegro kosztują ok 80-90zł 8szt ale jak masz kase to kup tez NGK ale platynowe, jaki model juz nie pamietam ale gdzieś na końcu pisze w instrukcji.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Witam chłoopaki... Już mam swoj nowy nabytek irówniez chciałbym założyć gaz... a wiec czoobek jakbyś mogł to podaj namiary na prv na tego gazownika w lubaniu :) Może pojedziemy razem tristeza :P:P Pozdrawiam :)
    Ogólnie ten pomysł mi sie nie podoba :(

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Powiem tak, to że planuje założyć gaz wcale nie świadczy źle o moim stosunku do auta... Moim zamiarem jest założenie instalki najlepie jak to tylko możliwe... Spalanie 17l przy dużym ruchu w miescie troszkem nie przezaza... Gdyby to było tyle co na trasie... to inna sprawa ale z tą instalką to sie jeszcze zastanowie... najpierw musze pozałatwiać świece zeby mi to wszytko ładnie śmigało. jutro albo pojutrze jade nap odnośnik i zobaczymy jak tam podwozie :p potem diagnostyka ale jak mowiłem dużo jeszcze spraw pozałatwiać musze:/ cały przyszły tydzień zawalony przez moją kochanke nową :P:P ale i tak bede w niej spał :P:P Pozdrawiam

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Powiem tak, to że planuje założyć gaz wcale nie świadczy źle o moim stosunku do auta... Moim zamiarem jest założenie instalki najlepie jak to tylko możliwe... Spalanie 17l przy dużym ruchu w miescie troszkem nie przezaza... Gdyby to było tyle co na trasie... to inna sprawa ale z tą instalką to sie jeszcze zastanowie... najpierw musze pozałatwiać świece zeby mi to wszytko ładnie śmigało. jutro albo pojutrze jade nap odnośnik i zobaczymy jak tam podwozie :p potem diagnostyka ale jak mowiłem dużo jeszcze spraw pozałatwiać musze:/ cały przyszły tydzień zawalony przez moją kochanke nową :P:P ale i tak bede w niej spał :P:P Pozdrawiam
    Jak Ci juz mówilem i pisalem, wymień świece, sprawdź fajki i pilnuj oleju do wspomagania, w moście sprawdzałem jest ok, w skrzyni sprawdzany jest ok, płyn w chłodnicy jest ok .. diagnostyke (podpięcie pod kompa) jak chcesz to zrób po wymianie świec jakby to przypadkiem nie pomogło...bo wymienić i tak je trzeba...

    A tak wogle to śpij dobrze hehehe

  6. #6
    Ja moge polecic siebie i warsztat

    motronic rogowska 1 :)

    jak cos dzwon 791 01 07 92 umowie Cie jakos cos gdzies :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Witam chłoopaki... Już mam swoj nowy nabytek irówniez chciałbym założyć gaz... a wiec czoobek jakbyś mogł to podaj namiary na prv na tego gazownika w lubaniu :) Może pojedziemy razem tristeza :P:P Pozdrawiam :)
    Ogólnie ten pomysł mi sie nie podoba :(
    Aldik a komu się to podoba... :) Samo życie niestety

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Witam chłoopaki... Już mam swoj nowy nabytek irówniez chciałbym założyć gaz... a wiec czoobek jakbyś mogł to podaj namiary na prv na tego gazownika w lubaniu :) Może pojedziemy razem tristeza :P:P Pozdrawiam :)
    Ogólnie ten pomysł mi sie nie podoba :(
    Aldik a komu się to podoba... :) Samo życie niestety
    Dlatego trzeba było kupić hmm jak to szło .. "małego dieselka" hahaha :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Wiesz, jeżdżąc E38 i tankując co tydzień 350zł czasem o tym myślę. Czy nie lepiej byłoby kupić np Corollę w dieslu i jeździć 4x taniej. Ale z dwojga złego wolę założyć gaz do E38 i tyle w temacie ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Mnie też to troszke przeraża, po za tym jesli ktoś jeździł mało to 16-20 litrów w mieście dawało się znieść natomiast jeśli ktoś sie nastawia na dużo jazdy po mieście troszke to może zrujnować portwel własciciela :/ Niestety taka nasze polskie realia :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •