Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: co się dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #1

    co się dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Witam mam nadzieje że mi pomożecie????Otóż oglądałem telewizor czekając na żone około3godz i jeszcze zatelefonowałem i nagle zerwało mi połączenie w telefonie (abonament) i przez chwile wogole nie mogłem telefonu uruchomić, rozmowe dokończyłem przez komórke i dalej oglądałem telewizor po jakieś chwili zgasł mi monitor!!!!!pomyślałem że aku dostalo w tyłek zapaliłem pochodzil troche i było ok.zgasiłem. Po powrocie żony gdy zapalilem Betke wyskoczył napis Getribenprogram od skrzynki i kontrolki trakcji i ABS po czym zgasły. Przyjechalem do domu zgasilem sam.odpalilem i OK.rano ta sama historia betribenprogram i kontrolki trakcji zapalają sie i gasną. Był moment taki jak by mi aku padlo ja chce zapalić a on ledwo kręci albo wogóle.Startuje jeszcze raz i zakręcił pięknie. Wróciłem do domu odłączyłem aku przeciscilem lkemy Bylu czyste i naładowalem akumulator. Próba!!!! Startuje odpalił napis getribenprogram sie nie pokazał ale po odpaleniu znowu zapalaja mi sie kontrolki trakcji i abs i na moment gasnie monitor, potem wraca to do normy.Do tej pory było tak jak przekręciłem kluczyk to zapalały się wszystkie kontrolki a po uruchomieniu wszystko gasło,a teraz na moment te dwie się zapalają i gasnie ten mionitor. Mysle że szczegółowo to opisałem co wy o tym mislicie co to możę być czy wkradł się jakiś bląd i musze podjechać na kompa aby go skosować!!!!!!!!!

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Kolego wszystkie opisane przez ciebie objawy wskazują na akku jest poprostu do wymiany i to wszystko... (najprawdopodobniej ma wewnętrzne zwarcie...)
    Banalne ale prawdziwe kup nowy duży akku i będzie po sprawie ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    Być może masz racje ale wodawało mi się że aku jest ok. tym bardziej po naladowaniu powiedz na czym polega to wewnętrzne spięcie i jak to może się objawiać.

  4. #4
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Ja też bym stawial na akumulator.
    Widocznie stracił trochę swojej sprawności i w momencie rozruchu na tyle spada napięcie że zapala kontrolki trakcji i abs-u.
    Ogólnie to częsty objaw.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Zmień akku objawia się to tak jak opisałeś. Już to przerabiałem więc wiem. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wejdz w opcje testow, pozniej napiecie aku i odpal auto, zobacz do ilu spada przy odpalaniu, jezeli do okolo 9 lub nawet ponizej to aku do wymiany

  7. #7
    Własnie zrobilem test i po odpaleniu pokazuje 10.4 i wchodzi na 14,3 co wy na to??czy to może być aku ale dzis poodpalłem go kilkakrotnie i raz jest ok. i znowu sie pitoli!!!!! Powiedzcie mi czy po odczytaniu błędów z kompa jesli taki wyskoczy czy jest możliwośc go wykasować chiodzi o kompa i czy będzie wszystko OK [po wykasowaniu błędu bo ja mam wrażenie jakby coś się gdzies zawiesiło jakiś bubelek i to pitoli

  8. #8
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Tak jak ci już mówiłem podjedź do jakiegoś sklepu z akkusiami i niech ci gostek wsadzi na próbę nowy na bank będzie po problemach ;)
    Niestety jest to spory wydatek ale tego już nie uratujesz...
    pozdrawiam
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #9
    Papblo jeszcze raz dzięki Ty jedyny nie pozostawiasz tematu bez odpowiedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    zrobie tak jak mówisz jutro podjade po aku i włoże nowy zobaczymy a potwm napisze czy cos sie poprwiło. dzieki Tobi ei tym wszystkim którzy zabrali głos w sprawie- tylko 5 odpowiedzi natomiast ponad 40wyswietleń. dzieki.Mysle że w tym przejawia sie wielkośc forum gdy ma takich FORUMKIEWICZóW.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Sorki ale uważam ,że jestej jak kobieta przed miesiączką ......
    Napierasz jak radio maryja na wiernych przed rętą ......

    Uważasz ,że powinno być 140 odpowiedzi ,bo tyle wyświetleń ??????
    Jeśli ktoś wchodzi i nie ma zielonego pojecia to co ma napisać "yyyy nie znam się ale walne posta waby posmyrać Twoje Ego ???"
    Piszą ludzie z różnych dziedzin i tam się udzielają bo o niebo lepiejwiedzą i sie znaja ,a w tych co sie NIE ZNAJĄ NIE PISZĄ !! Zrozumiałeś ???? po co głupoty pisac ??? I nie stawiaj tyle wykrzykników bo ktoś Cię skrzyczy za to ....... ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •