Witam mam nadzieje że mi pomożecie????Otóż oglądałem telewizor czekając na żone około3godz i jeszcze zatelefonowałem i nagle zerwało mi połączenie w telefonie (abonament) i przez chwile wogole nie mogłem telefonu uruchomić, rozmowe dokończyłem przez komórke i dalej oglądałem telewizor po jakieś chwili zgasł mi monitor!!!!!pomyślałem że aku dostalo w tyłek zapaliłem pochodzil troche i było ok.zgasiłem. Po powrocie żony gdy zapalilem Betke wyskoczył napis Getribenprogram od skrzynki i kontrolki trakcji i ABS po czym zgasły. Przyjechalem do domu zgasilem sam.odpalilem i OK.rano ta sama historia betribenprogram i kontrolki trakcji zapalają sie i gasną. Był moment taki jak by mi aku padlo ja chce zapalić a on ledwo kręci albo wogóle.Startuje jeszcze raz i zakręcił pięknie. Wróciłem do domu odłączyłem aku przeciscilem lkemy Bylu czyste i naładowalem akumulator. Próba!!!! Startuje odpalił napis getribenprogram sie nie pokazał ale po odpaleniu znowu zapalaja mi sie kontrolki trakcji i abs i na moment gasnie monitor, potem wraca to do normy.Do tej pory było tak jak przekręciłem kluczyk to zapalały się wszystkie kontrolki a po uruchomieniu wszystko gasło,a teraz na moment te dwie się zapalają i gasnie ten mionitor. Mysle że szczegółowo to opisałem co wy o tym mislicie co to możę być czy wkradł się jakiś bląd i musze podjechać na kompa aby go skosować!!!!!!!!!