Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: co się dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #11
    DO Antola!!!! szkoda że To Ciebie poruszyło :( myśle że powinnienes być ostatni który daje takie wskazówki!!!!!! wiesz o co mi chodzi!!!!!! o zwykłą pomoc!!!!!!! Ja podziękowałem Pablo i INNYM którzy zabrali glos w tej sprawie i nie wiem o co Tobie chodzi. masz racje że czytający te posty nie zawsze mieli taki problem więc nie zabierają głosu bo niewiedzą jak pomóc ja natomiast miałem pytanie WłASNIE DO CIEBIE ODNOSNIE LIGHT PAKIETU KTóRY DEMONSTROWAłEś NA FORUM I DO DNIA DZIESIEJSZEGO NA POMOC Z TWOJEJ STRONY MOZNA ZAPOMNIEC!!!!!!!!Jeśli chcesz kogoś pouczać to zacznij od SIEBIE. Pozdrawiam. :papa:

  2. #12
    Pablo,Krzywy i Adam BMW dzięki Wasza diagnoza 100% TRAFNA - padl akumulator. Po wymianie wszystko wróciło do normy -Jest OK. Jeszcze Raz Dzięki!!!!!!
    Do wszystkich czytających ten post jeśli dzieje się coś z elektroniką (dziwne kontrolki, gaśnięcie monitora, napis Getribenprogram ,to zaczynamy od sprawdzenia akumulatora!!!!,jesli to nie pomoże kopiemy dopiero dalej. Pozdrawiam.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Widzisz Anatol? NA POMOC Z TWOJEJ STRONY MOŻNA ZAPOMNIEĆ! ;D ;D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    komando popatrz ile postów napisanych ma anatol - to juz daje do myślenia. A ty nie jestes pępkiem świata żeby wszyscy mieli Ci pisac że to akumulator. Pablo Ci napisał od razu a Ty mu nie wierzyłeś ( na początku ) . Więc temat dla mnie został rozwiazany pierwszym postem Pablo i dla mnie to koniec tematu a Ty drążysz i drążysz.
    Daj na luz i zastanów się 5 razy zanim zaczniesz kogoś obrażać - bo tak odczułem Twoje słowa w kierunku do Anatola.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    Evan Jak przeczytasz dokladnie to co pisalem w postach to powinieneś wiedzeć że nikogo nie obrażałem a że usilnie chciałem dowiedzeć sie jaka jest przyczyna to zastalem nazwany natrętem. Mam pytanie czy to jest Forum i Każdy Ma Prawo zapytać się i szukać pomocy licząc na rzyczliwość ze strony Forumkowiczów,Myśle że tak,!!Skoro mocno przestrzega się zasady NA TYM FORUM "PRZEDSTAW SIę!!!!" to może powinna być też mocna zasada pomocy drugiemu na ile wiem i moge Pomóc!!!Sory Ciebie myśle że nie obrazilem ale po Twoim poscie mam wrażenie że Może to Kóło " RÓZAŃCOWE " lub - KOLO WZAJEMNEJ ADORACJI"sory za porównanie ale mysle że moge uzyć tego sformułowania jesli inni piszą o Radiu Maryja!!!!

  6. #16
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Po tym poście dla mnie temat się skończył.
    .
    Cytat Zamieszczone przez Pablo_gl
    Kolego wszystkie opisane przez ciebie objawy wskazują na akku jest poprostu do wymiany i to wszystko... (najprawdopodobniej ma wewnętrzne zwarcie...)
    Banalne ale prawdziwe kup nowy duży akku i będzie po sprawie ;)
    Twojego posta nie będe komentował bo po co?
    A jeśli chodzi o kółko różańcowe to zrób tyle dla forum i dla klubowiczów co Anatol to też Ci będziemy bronic

    Dla mnie temat zakończony.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #17
    Masz Kolego racje!!! Ja nie chce wojny ani tak jak pisalem NIE chce nikogo obrazić tylko nie rozumiem dlaczego inni mogą obrażać.chyba że tak jak napisałeś tyle zrobili na forum że mogą
    sobie na takie komentarze pozwolić.
    Jeszce raz dzięki za POMOC!!!!

  8. #18
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Panowie... proszę o chwilkę rozwagi nie ma się co gorączkować. ;D

    Skoro problem został rozwiązany ( i to jest celem tego forum ), myślę że dalsza dyskusja w tym temacie jest zbyteczna, a już najmniej potrzebna jest taka wymiana zdań.

    pozdrawiam
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #19
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    AMEN!!!!!
    P.S.
    Komando gratuluję rozwiązania problemu ale Evan i Anatol mają rację w podejściu do sprawy.
    Swoja drogą strasznie mnie rozbawiło Anatol "napieranie radia maryja ......" Dobre i inteligentne!!!

  10. #20
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    To może ten "niepomocny" się odezwie ....
    Kolego skoro uwazasz ,że jest tu kółko różancowe to raczej nie ten kierunek... (wal śmiało na Toruń... :D ).....
    Napierałes na mnie abym dał Ci nr mojego tel .... raczej nie mam tego w zwyczaju no chyba ,że jesteś blondynką z wydatnym biustem ;D ...
    Więc napisałem to dokładnie na PW.... mogłeś napisać co masz za sprawe i o co chodzi ,a nie walić na PW 100 tyśi pytań o mój nr tel .....
    Musisz mnie zrozumieć w tych czasach po necie surfuje dużo "odmieńców", nie wiedziałem jakie masz zamaiary co do mojej osoby ;D ....
    Wiadomości typu bede jutro w wawie tu i tu między 10 a 12, to naprawde są troche nie na miejscu skoro wcześniej napisałem ... że prowadze jakiś ułożony tryb życia i jestem w tym momencie w pracy ;D
    We wszystkich posatch jesteś nachalny i po co te wykrzykniki ????
    Poprostu poczekaj ,napewno ktoś Ci pomoże w danym temacie.....
    Ktoś gdzieś napisał cierpliwi zostaną nagrodzeni.....

    Pozdrawiam ten "niepomocny" Anatol

    :what: :what:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •