Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Potrzebuje porad- układ chłodzenia, chłodnica, ogrzewanie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl

    Exclamation Potrzebuje porad- układ chłodzenia, chłodnica, ogrzewanie

    Witam

    Wiem, że postów o tym było miliony ale w żadnym jakoś nie znalazłem odpowiedzi na to co mnie meczy- otóż moja e38 cierpi z układem chłodzenia.
    1. Mam mały wyciek z chłodnicy- zaraz przy ukl odpowietrzania i teraz chcę kupic nowa i tutaj 1 problem- jest tego mnóstwo na necie od 220 do 560 oryginał Behr'a. ma ktos zamiennik do tego modelu? jaki jest jakościowo? zastanawiam sie czy się na niego nie skusić...
    2. Problem z ogrzewaniem- z górnych kratek leci mi zimne powietrze- z tylu dla pasażerów jest ciepłe (chociaż też nie jest takie jak np u mnie w starym polo:/ ogrzewanie na nogi leci cieplejsze... Jak dobrze przygazuje to z kratek na górze idzie cieplejsze ALE nie gorące itd... (tak ma być czy sie niepotrzebnie martwię?
    3. cały czas mam taki problem ze wyskakuje mi komunikat ze malo płynu- odkrecam korek i jest juz ok woda "wraca". Czy to jest objaw zapowietrzenia? Mówie o odkreceniu na wyłaczonym silniku...
    jaka jest szansa ze przez taka mała nieszczelność będzie sie zapowietrzał układ? czy problemu powinienem szukac gdzie indziej??
    4. Przy jak juz będe wymieniał chłodnice warto kupić srodek do płukania układu chłodzenia?? Boje się, że nagrzewnica może byc "brudna z osadu" i chciałbym ja troche przepłukać bonie chcę rozbebeszać całego środka zeby sie dostać do nagrzewnicy...
    Ktoś ma doświadczenie z tymi środkami?? są bezpieczne?? bo nie chcę go rozszczelnić...:/

    PS: silnik łapie normalna temperatuje i nie idzie ani do góry ani do dołu.
    Ostatnio edytowane przez dOOm_PL ; 14-03-2011 o 17:09
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •