Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: [E65] 735i 2002r. - koledzy, co o nim sądzicie

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    46
    BMW
    Chrysler 300M
    Skąd
    Warszawa
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

    Czy ADASIO mógłbyś napisać czym jest ten wielokrotnie wspominany "komfort size" - zakładam że dotyczy foteli. Brak grzanej kierownicy to faktycznie minus, ale nie wiem czy taki detal może decydować o zakupie. Zauważyłem, obserwując ogłoszenia, że taka prawdziwa FULL OPCJA w rocznikach 2002-2003 (bo takie mnie interesują) chyba nie istnieje. Każdemu z nich czegoś brakuje. Problem silnika faktycznie mnie nieco niepokoi - z drugiej strony obecnie jeżdżę Chryslerem 300M z silnikiem 3.5l 268KM i mocy mu nie brakuje, a też kawał auta!

    Pozdr.

  2. #12
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Fotele nie są łamane w połowie,brakuje regulacji lędżwi, wentylacji oraz masaży.Zagłówek nie ma dodatkowej regulowanej "poduszeczki".
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    szmiciu - tak jak napisałeś dotyczy to grzanych,wentylowanych i posiadających masaże foteli, elektrycznych zagłówków przód/tył, wysówanych podudzi w siedzeniach z przodu ( jezdzi sie z tym naprawde mega komfortowo)
    przy jeżdzie na dłuższym dystansie,składane zagłówki tył/przód

    tak jak piszesz w żadnym chyba 7er nie ma pełnej FULL OPCJI bo niektóre wyposazenie wyklucza inne, są wersje indywidual itd wiec nie ma czegos takiego

    co do silnika - e65 to kawał auta i musi mieć silny motor żeby jeżdziło sie wygodnie i sprawnie - poprzednio miałem w e38 motor 2,8 i powiem Ci tak - dawał rade ale e38 jest sporo mniejsze od e65 i trzeba było go kręcic mocno żeby fajnie jechało, teraz mam 745 i nie musze sie wysilac by auto sie zebrało
    3,5 l tez daje rade ale będziesz musiał je kręcic i co za tym idzie paliwa tez bedzie szło więcej a tak w 745 czy 750 a moze 760 bez kłopotów z klasa jedziesz sobie nie wciskając z pod świateł pedału w podłoge żeby cię golfem koles nie objechał
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Popieram przedmówców, może tam masaży czy wentylacji Ci nie trzeba, ale poszukaj Sobie z fotelami "komfort", najlepsze fotele jakie mogą być po prostu i szkoda ich nie mieć, krótko mówiąc :)

    A co do silnika, 3.5l słaby może nie jest, tylko rzecz w tym, że późnij trudniej sprzedać 7er z tym motorkiem, bo większość widząc "735i" nawet na ogłoszenie nie wchodzi, ponieważ ich interesuje "745i/Li" ew. 760 :) (jeśli poszukają w benzynie oczywiście)
    No i co ważniejsza, po co 3.5, jak można mieć 4.5 które zalicza się do bardzo udanych jednostek oraz najlepiej Sobie radzi z E65, pali tyle samo co 3.5 dodatkowo ma więcej mocy i o LITR większą pojemność, co właśnie, mogło by sprawiać wrażenie że będzie mniej paliło...
    Niech pali, mniej, ale na pewno nie będzie paliło 3-4litry mniej, tylko 1-2l MAX!

    Podsumowując : 3.5 też silnik, ale jaki ma sens jej zakup kiedy możemy kupić 4.5 za te same pieniądze (oraz lepiej wyposażone, nie zawsze oczywiście, ale chyba łatwiej trafić na bogatsze 4.5 niż 3.5) :)

  5. #15
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Moim zdaniem jezeli to auto jest dobrze utrzymane (a tak mi sie wydaje), pasuje ci kombinacja kolorystyczna itd. nie rezygnowal bym z ogladniecia i mozliwego zakupu.

    Siedzienia komforty bez przewietrzania i masazu kupisz za przyzwoita kase na allegro.

    W efekcie koncowym i tak wszystko zalezy od tego co TY oczekujesz od tego pojazdu.

    Ktos z uzytkownikow wyzej napisal ze minusem tego auta jest kolor ;D

    A kto powiedzial ze kazde BMW musi byc czarne ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #16
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    Moim zdaniem jezeli to auto jest dobrze utrzymane (a tak mi sie wydaje), pasuje ci kombinacja kolorystyczna itd. nie rezygnowal bym z ogladniecia i mozliwego zakupu.

    Siedzienia komforty bez przewietrzania i masazu kupisz za przyzwoita kase na allegro.

    W efekcie koncowym i tak wszystko zalezy od tego co TY oczekujesz od tego pojazdu.

    Ktos z uzytkownikow wyzej napisal ze minusem tego auta jest kolor ;D

    A kto powiedzial ze kazde BMW musi byc czarne ?

    Ja tak powiedziałem :D bo mnie najbardziej podoba sie czarna Bmw serii 7 i dlatego napisałem że dla mnie minus - ale oczywiście jak tylko takie minusy ma auto to tylko kupować :D
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Czarny fajny ale już patrzeć nie mogę na 7er w tym kolorze bo jest tego całe mnóstwo :( Dlatego biały mi się najbardziej podoba bo jest tego mało :)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  8. #18
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    OJ chyba komuś podsunołem w innym temacie niezłego białego rodzynka :D w rewanżu jak kupisz kolonkos chce sie przejechac F -ka ok?
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No wiesz ale to diesel... Może nie sprostać Twoim oczekiwaniom :P Kurde chciałbym się jeszcze przejechać inną... :(
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  10. #20
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    No właśnie dlatego że diesel - chce zobaczyc jak to wyglada w F - może dokończymy o tym gadke wtwoim temacie żeby tu OT nie robić
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •