Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: przedni PDC

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    przedni PDC

    ma taki problem, mam pdc z przodu i z tylu, ale... zderzak przedni mam bez czujek, poprostu uciety kabel i listwy bez czujek i wiadmo ze PDC niedziala, a problem:
    czy da sie wylaczyc przod aby dzialal sam tyl? komp czy jak,
    mam komplet takich na przod http://allegro.pl/item319157641_park..._polecam_.html tz same czujki bez sterownika i czy one bedą dzialac?? po zamontowaniu i w jaki sposob je podlaczyc aby sprawdzic? czujki sa orginalnie podlaczone szeregowo?

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Gdybyś zwarł kable każdego z czujn8ków-zamknął obieg to chya powinno działać :/
    Chodzi mi o wersje bez przednich czujników :d
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    tyle za tak jest tylko 1 kabel,

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    a ja mam taki problem, jak kupilem swoja to miala uszkodzony zderzak i dwa czujniki byly w schowku, kupilem drugi zderzak i zalozylem te czujniki, ale ku mojemu zdziwieniu tam jest piec kabli do czujnikow a czujnilow jest cztery, jeden mam nie podlaczony ten na srodku noi oczywiscie nie dziala i wywala mi komunikat, co zrobic zeby to dzialao? bede Mega wdzieczny!!

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    doswierzam, czy przy uszkodzonym przednim PDC mozna go odłaczyc? abym dzialal tylko tyl?

  6. #6
    Wkrótce będę uruchamiał PDC w moim aucie, to będę miał dokładne rozeznanie, co się da a co nie. Tyle że będę dokładał na przód i tył....

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    czekamy na relacjie :D

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Mięsny730 e38
    a ja mam taki problem, jak kupilem swoja to miala uszkodzony zderzak i dwa czujniki byly w schowku, kupilem drugi zderzak i zalozylem te czujniki, ale ku mojemu zdziwieniu tam jest piec kabli do czujnikow a czujnilow jest cztery, jeden mam nie podlaczony ten na srodku noi oczywiscie nie dziala i wywala mi komunikat, co zrobic zeby to dzialao? bede Mega wdzieczny!!
    5 kabli masz na przód czy na tył?

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    przod, i nie wyglada on na dorabiany, bez zderzaka podlaczylem na przod piec czujnikow by zobacztc czy cos ruszy, martwy! nie mam pojecia co jest! a szkoda bo jak mam to na opcji to fajnie bylo by zeby to dzialalo :/
    licznik mam org, od niej sprawdzalem po vin, czyli odpada..
    pomyslalem ocentralce ale nie wiem gdzie jest :?

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    sylwek ja ma 1 kabel w przodu uciety i tyle, gdzies w okolicach prawego nadkola i tyle, co dalej? jak to podlaczyc?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •