Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: nie działające elektryczne lusterka

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    to, to ja wiem, dlatego napisalem, ze moze jest podobny problem, majac na mysli ze gdzis puscil lut, etc.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    53
    BMW
    E32 730 R6 1990r & E34 525 R6 1991
    Skąd
    Bydgoszcz
    sprawdzcie kabelki w tej "gumie" ktora widac jak sie drzwi otworzy, z tego co pamietam to trzeba 2 srubki odkrecic (krzyzak wkretak)i bedzie wiadomo, czy na bank wszystkie sa całe, ja mialem taki przypadek, ze szyba mi działała tylko na zamknietych drzwiach, jak otworzylem to kabel byl przetarty i nie stykał, rozebrałem polutowałem i okazało sie ze nie tylko ten jeden zdazyl sie przetrzec przez te 20 lat otwierania i zamykania tych drzwi:) po owym zabiegu nawet lusterka w kazdym kierunku zaczely działac:) banalna rzecz, ale sprawdz moze to akurat to
    BMW - Bardzo Męski Wóz ;-)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    52
    BMW
    735iL
    Skąd
    Domaniew/Pruszków
    Dziś się zabrałem za lustrka zewnętrzne. Brak prądu w przełączniku i kostce przy lusterku. Zdjąłem gumę między drzwiami a karoserią i ukazał mi się taki widok:
    Od strony drzwi:


    Od strony słupka:


    Wszystko było by super gdyby nie kostka wychodząca z karoseri nie ma na niej tej małej kostki. Wydaje mi się że to ona jest od sterowania lusterek.

    Teraz pytanie. Nie ma takiej wiązki z tą małą kostką. Czy to znaczy że ktoś podmienił drzwi? Czy da się to jakoś podłączyć?

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    A nie wyczepiła się czasem i nie "chowa" się gdzieś głębiej?

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    52
    BMW
    735iL
    Skąd
    Domaniew/Pruszków
    Cytat Zamieszczone przez maciej730 Zobacz posta
    A nie wyczepiła się czasem i nie "chowa" się gdzieś głębiej?
    Rozebrałem bok za głośnikiem i też jej nie ma. Jeszcze podejżewam że tam mała kostka jest od pamięci lusterek?

    Czy moduł komfortu ma coś wspólnego z lusterkami? Bo u mnie ktoś przy nim grzebał.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    i pewno miejsce jest do głośników od hi-fi musze usiebie to zobaczyć ustawiłem lusterka ręcznie i jakoś nie wgłębiałem sie w ten temat:(

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    52
    BMW
    735iL
    Skąd
    Domaniew/Pruszków
    Chciałem sprawdzić przekaźniki, wyjmowałem każdy po koleji. Teraz nie mam centralnego zamka, gdy zamykam przez drzwi kierowcy zamykają się tylko one jak przez bagażnik to wszyskie jak trzeba ale przy otwarciu otwierają się wszystkie oprócz kierowcy. Brak też podświetlenia wyświetlacza przy zegarach. Ktoś majakiś pomysł?

  8. #18
    Początkujący Użytkownik Awatar Jareknes
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    69
    BMW
    E32 iA M60b30
    Skąd
    DZG xxTL Zgorzelec
    najprawdopodobnie bezpiecznik nr 20, padl
    Noblesse oblige

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    52
    BMW
    735iL
    Skąd
    Domaniew/Pruszków
    Cytat Zamieszczone przez Jareknes Zobacz posta
    najprawdopodobnie bezpiecznik nr 20, padl
    Faktycznie padł bezpiecznik przy wyciąganiu przekaźników dzięki kolego.

    Drążę dalej temat lusterek. Mam siedzenia od e38 i podłączone tylko zasilanie siedzeń z orginalnej kostki. Czy tam w tej kostce pod fotelem nie ma jakiegoś powiązania z zasilaniem lusterke?

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    odgrzewam kotleta u mnie odpowiedzialne za niedziałanie el. lusterek okazały się 2 rzeczy:
    -brak przełącznika o końcówce 050(z wersją od pamięći) po jej dorwaniu (dzieki LORDŁukasz) dalej strona od pasażera nie chodziła
    -po rozebraniu tapicerki i odkręceniu lusterka ku mojemu zdziwieniu odpięta była kostka od lusterka do reszty wiązki
    po spięciu kostek lusterko ożyło chodzi w 100%
    ps. w v8 na manualu po włączeniu wstecznego lusterko powinno zjeżdzać na dół czy to było tylko w automacie???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •