Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: PRZESTROGA, oszustwo ......

  1. #21
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Dokładnie tak jak pisze szczurek.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #22
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Zadzwonię tam jutro spróbuję się z nim umówić osobiście po jakieś części :)

  3. #23
    Z00FY
    Gość
    Ja dzwoniłem raz ale brak zasięgu .Mogę nawet tam spota zrobić jak będzie trzeba chlopaki :]

  4. #24
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Aż mi się wierzyć nie chce. Od kiedy jest taki syf? Powiem szczerze, że poziom kurierów na dzień dzisiejszy jest taki, że muszę zadzwonić na pocztę i poprosić o cennik pocztexu :/

    Coboss to wcale nie zalezy od widzimisie kuriera- zalozmy taka sytuacje, paczke otwierasz przy kurierze i stwierdzasz ze towar ci sie nie podoba- spoko, ty jestes mniej lub bardziej zadowolony, ale co ma teraz zrobic kurier z otwarta paczka? Jak ma to sobie ponownie spakowac tak aby byla w stanie jak sprzed doreczenia?

    Zalozmy ze to tylko maly karton oklejony tasma to kurier wrzuca na busa stos reszty przesylek i moze pozniej na sotowni jakos to poskleja i paczka wraca do nadawcy- nadawca stwierdza ze ktos manipulowal przy paczce lub cos z zawartosci brakuje bo moze wypadlo w busie kuriera albo ktos na sortowni cos dmuchnal i zada zwrotu wartosci paczki- co wtedy?? Kto za to placi?

    Ogolna praktyka jest taka ze za przesylke pobraniowa najpierw trzeba zaplacic i dopiero po zaplacie przy obecnosci kuriera otworzyc aby byl swiadek ewentualnych nieprawidlowosci lub uszkodzen.

    p.s: listonosz tez ci nie pozwoli otworzyc paczki przed zaplata, wyjatkiem sa paczki z extra platna opcja otwarcia przed doreczeniem
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 10-03-2011 o 23:26
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #25
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Coboss to wcale nie zalezy od widzimisie kuriera- zalozmy taka sytuacje, paczke otwierasz przy kurierze i stwierdzasz ze towar ci sie nie podoba- spoko, ty jestes mniej lub bardziej zadowolony, ale co ma teraz zrobic kurier z otwarta paczka? Jak ma to sobie ponownie spakowac tak aby byla w stanie jak sprzed doreczenia?

    Zalozmy ze to tylko maly karton oklejony tasma to kurier wrzuca na busa stos reszty przesylek i moze pozniej na sotowni jakos to poskleja i paczka wraca do nadawcy- nadawca stwierdza ze ktos manipulowal przy paczce lub cos z zawartosci brakuje bo moze wypadlo w busie kuriera albo ktos na sortowni cos dmuchnal i zada zwrotu wartosci paczki- co wtedy?? Kto za to placi?

    Ogolna praktyka jest taka ze za przesylke pobraniowa najpierw trzeba zaplacic i dopiero po zaplacie przy obecnosci kuriera otworzyc aby byl swiadek ewentualnych nieprawidlowosci lub uszkodzen.

    p.s: listonosz tez ci nie pozwoli otworzyc paczki przed zaplata, wyjatkiem sa paczki z extra platna opcja otwarcia przed doreczeniem
    Niestety to prawda. Tak jest w PL
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Z00FY Zobacz posta
    Ja dzwoniłem raz ale brak zasięgu .Mogę nawet tam spota zrobić jak będzie trzeba chlopaki :]
    Jak coś to weź dla mnie moje polifty ;D xD

  7. #27
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez djB_M_W Zobacz posta
    Jak coś to weź dla mnie moje polifty ;D xD
    Ja to otworzyłbym Ci bagażnik i byś sobie wyjął nie polifty , ale swojego kontrahenta do dyspozycji....

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    28
    BMW
    e38 2.8 manual
    Skąd
    warszawa
    Wiec tak...mam kontakt ze sprzedającym i nadawca paczki poniewaz to 2 różne osoby,sprzedajacy utrzymuje że pomylił paczki,wysłał mi pieniązki na konto przekazem,ale nie ma juz ich tydzień,a potwierdzenia nadania zapomniał mi wysłać już 3raz...i wysłał mi kolejna paczke z możliwością sprawdzenia ale też jakoś niedochodzi.Nadawca paczki mowi ze pieniążki jescze odemnie do niego nie dotarły(starałem się oto w ups na smym początku),ale jeśli nie dojdzie przekaz od sprzedającego on załatwi sprawe polubownie wysyłając mi moje pieniążki które do niego dojdą,poprostu nie przekazując ich sprzedajacemu.Czekam na wyjaśnienie sprawy do końca tygodnia.P.S kontaktuje sie srzedającym pod numerem zawartm miedzy innymi w tym ogłoszeniu http://moto.allegro.pl/zdezak-przedn...512394638.html ,zobacz inne przedmioty sprzedającego.Polecam narazie uwazac,lub odbierac osobiście,może i ja po coś pojade:D.
    m&m

  9. #29
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Obejrzalem aukcje tego sprzedawcy- mowiac krotko conajmniej dziwne
    1. kazde zdjecie na aukcji z innej parafii, robione innym aparatem w innym miejscu,
    2. zdjecie na aukcji zderzaka przod kradzione z ogloszenia z mobile.de
    3. same fajne i chodliwe rzeczy- coz moze i sie tak zdarza... ale osobiscie w cuda nie wierze :D
    4. sprzedajacy 0 komentarzy
    5. Tylko wplata na konto

    @ Marmel89: Oby kolego marmel udalo ci sie odzyskac kase!
    jaki jest kod pocztowy miejscowosci Rudna - dostales pewno adres w mailu od Allegro lub podany jest na opakowaniu paczki ktora otrzymales

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #30
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Wałem śmierdzi na kilometr...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •