Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: Ile za pobicie czy moze lepiej do sadu??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK

    Question Ile za pobicie czy moze lepiej do sadu??

    Witam w pietek zostalem napadniety - pobity w czasie pracy (TAXI) po wyjsciu z auta dostalem strzala itd policja za 30sek byla na miejscu bo patroluja miasto. Dostalem za nic mam oko podbite teraz mnie boli glowa lekko ale codziennie, bylem odrazu w szpitalu lekarz w sumie gowno napisal, policja sie pytala czy dam rade sam pojechac czy mi maja pomoc a tego gowniarza wzieli na komisariat tam spedzil noc.
    Na nastepny dzien ok 18 juz jego matka byla (on ma 17 lat) i prosila zbym nie dawala do sadu itd ze on jest taki dobry, wrazliwy itd ale powiedzialem jej co o nich mysle i powiedzialem niech dzwoni w srode.

    Zastanawiam sie teraz czy isc do sadu i zrobic mu dobrze kolo dupy czy moze wziasc pieniadze ale sam nie wiem ile powiedziec.

    Jestm po przeszczepie nerki i mam 2 gr. inwal., a on mnie zaczal kopac jak psa bylem w pracy on mnie napadl,
    a policja i zanajomy z postoju jako swiadkowie trwalo to pare sekund ale za darmo dostac ...
    ps napastnik byl z 2 kolegami ale on atakowal.


    Dzieki za pomoc

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez krzysparco Zobacz posta
    zrobic mu dobrze kolo dupy
    Popieram.
    Ty kasę weźmiesz a on potraktuje tak następnego człowieka a mamusia będzie się tłumaczyć jaki to dobry chłopiec jest.

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Krzys ,przykra sprawa.
    Najgorsze jest to ,,że mieszkasz w małym mieście i każdy wie co robisz ,gdzie stoisz i gdzie możesz przyjechać ,można Cie zlokalizować. Nawet jak niedawno byłem w Sanoku to widziałem Twoje uato.

    Dlatego zgłoszenie ma tez zła stronę.
    Najlepiej to by było spotkac gościa i mu tak naj.....bac żeby sie zesrał ,wtedy moze zacznie mysleć.
    Bez emocji sobie to przemyśl.

  4. #4
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Dlatego zgłoszenie ma tez zła stronę.
    Najlepiej to by było spotkac gościa i mu tak naj.....bac żeby sie zesrał ,wtedy moze zacznie mysleć.
    Bez emocji sobie to przemyśl.

    Aby potem samemu miec sprawe?
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  5. #5
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Greg ,ale dyskretnie :d i za poł roku :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Krzys ,przykra sprawa.
    Najgorsze jest to ,,że mieszkasz w małym mieście i każdy wie co robisz ,gdzie stoisz i gdzie możesz przyjechać ,można Cie zlokalizować. Nawet jak niedawno byłem w Sanoku to widziałem Twoje uato.

    Dlatego zgłoszenie ma tez zła stronę.
    Najlepiej to by było spotkac gościa i mu tak naj.....bac żeby sie zesrał ,wtedy moze zacznie mysleć.
    Bez emocji sobie to przemyśl.
    Hehe a gdzie widziales moje auto:) zgloszone jest musze se zastanowic czy robic gowniarzowi sprawe czy nie w sumie sie zastanawiem czy nie wzisac piniedzy zawsze sie przydadza ale dac taka sume zyby pamiatal a matka juz sobie gowniarz przypilnuje nawet neich bierze kredyt jak musi o synka dbac!!

  7. #7
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    A stało pod blokiem chyba :) zgadza sie ? :)

    Chciałem Ci halogeny zwinąć ,ale masz benzynkę ,żartuję :d

    Musisz to tak załatwic ,żeby nikt sie na Tobie nie mścił

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    Powiem Ci tak poszukaj w internecie dość głośnej sprawy z Elbląga o pobicie czarnoskórego lekarza przez kibiców sprawa bardzo głośna na całą Polskę a jedyne co dostali to kara więzienia na parę lat dosłownie parę a i kara pieniężna której i tak nie została uregulowana.
    Więc nie wiem czy jest sens oddawania sprawy do sądu skoro i tak nic z tym nie zrobi a w mieście będziesz uważany za tego złego szczególnie że pracujesz "publicznie"

    a kwota jaką sąd wymyślił to było około 20 tyś złotych za wstrząśnienie mózgu rany twarzy itd itp. zresztą materiały są ogólnodostępne w programie Uwaga w tvn było nawet
    Ostatnio edytowane przez NegroEG ; 07-03-2011 o 23:09

  9. #9
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Dyskretnie, ale koleś się domyśli, zlokalizuje Cię (jeżeli rzeczywiście to takie proste) i nie wiadomo co mu do głowy uderzy, może być pod wpływem czegoś itp.. Mogę tylko poradzić, żebyś dobrze sobie przemyślał a potem działał, bo sam nie wiem co bym w takiej sytuacji zrobił.

  10. #10
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Dokładnie jak koledzy pisza małe miasto ,praca na TAXI ,jesteś jak na tacy ,a debilów jest mnóstwo.

    Ja bym sobie kupił gnata oczywiście legalnego :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •