Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Witam wszystkich

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    38
    BMW
    E38 Z3
    Skąd
    Kielce

    Witam wszystkich

    Mam na imie Wojtek i jestem z Kielc, choc przenioslem sie jakis czas temu pod Jedrzejow. Dwa lata temu kupilem E38, bedac pod wrazeniem linii tego auta. To chyba najladniejsze autko jakie kiedykolwiek wyprodukowano... Samochod byl sprowadzony z Francji, rocznik 96, byl w komisie w Rzeszowie. No coz, E38 to magnes dla takich jak ja..... Szybka decyzja, zakup. Pierwsze wrazenia z jazdy niesamowite. Chyba zaden samochod sie tak nie prowadzi. Wczesniej przez krotki czas mialem E39 w wersji 520. Fajne autko, tylko mocy jednak za malo. Tam powinien byc silnik 2.8.... W E38 mam silniczek 3.0, ale mi wystarcza. Nie szukalem specjalnego wyposazenia, wiec jest dosyc standardowe (skrzynia manualna), bez super dodatkow. Niestety z drugiej strony te super dodatki maja swoje kaprysy, jak wszyscy pewnie wiemy.... Musze przyznac, ze komfort jazdy tez jest niesamowity. Czasami jade gorsza czescia drogi, zeby podziwiac zawieszenie (choc to kosztuje). Ale przyjemnosc niesamowita czuc, jak ten samochod plynie, jednoczesnie wyczuwa droge... Przestrzeni z tylu tez jest mnostwo, mozna zmiescic 4 osoby, takze na kolankach, albo sie przespac....

    Nie planuje go sprzedac, mam zawsze miejsce w garazu na E38, i pewnie autko zostanie na dlugo, dlugo....

    Mam jeszcze jedna BMW, model Z3, 1.9, 140 km. Ale to juz tylko na letnie wyjazdy. Tu komfortu to nie ma, w szczegolnosci na felgach 18 cali, ktore z trudem sie mieszcza... Ale to nie to co E38....

    I jeszcze motorek, ale to do podrozowania na zloty motocyklowe. Tu czasami sie wyzywam z predkoscia. To Suzi Hayabusa.

    Zdjecia umieszcze nieco pozniej, za kilkanascie dni. Niestety wyrzucilo mnie chwilowo z moim szefem do srodkowej afryki, ale bede z powrotem.

    Technicznie, jezeli bede mogl, to cos tam zawsze podpowiem. Nie jestem z wyksztalcenia mechanikiem, ale interesuje sie od dawna mechanika, i troche elektronika....

    Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich,
    Wojtek
    Ostatnio edytowane przez wojtek_zm ; 07-03-2011 o 17:03

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam na Forum :) Miło się czyta takie przywitanie :)

    Czekam na fotki ( te z Afryki także ;D ).
    Gra muzyka

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie na forum Wojtek :)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar Mateusz G
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    30
    BMW
    728 E38
    Skąd
    świętokrzyskie
    Witam Ziomala z okolic Jędrzejowa. Ja dokładnie ze Słupi Jędrzejowskiej ;) I na moto też jeżdże tylko troche innym...
    To foty z wakacji:

    https://picasaweb.google.com/grzybmat/Czarnogora2010#

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    witam pozdrawiam
    moje bmw e38

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    38
    BMW
    E38 Z3
    Skąd
    Kielce
    Czesc, milo poznac...
    Byles w ciekawym miejscu, Czarnogora. Myslalem ze tam jest niebezpiecznie... Ale sam tak myslalem na temat Nigerii, przed wyjazdem.. Trzeba przestrzegac tu pewnych zasad, ale zle nie jest. BMW jest tu malo. Sa traktowane elitarnie, i sa tez bardzo drogie. I tylko na benzyne. 1 L benzyny na zl kosztuje .... 1,20zl. Diesel do 3,60zl. Dlatego sa tu w 99% benzyna.... Byla nowa rafineria, ale rozkradli wszystko, i teral olej woza do Hiszpanii, tam destylacja, i z powrotem do Nigerii. taka zabawa.. Jestem w Lagos, 3 najwieksze miasto, i jest mnostwo nowych samochodow. Kroluja Toyoty, inne amerykanskie spokrewnione z Japonia, i troche Europy w postaci wlasnie BMW 5 model po 2005, takze francuski Pegueot 206, 406. I znow Japonia, Nissan terenowy, Toyota Prado (Land Cruiser), Ford amerykanski F. Elita to Mercedes G czarny, ale tez BMW X6 czarny... Nigdy nie widzialem E38.... Ale Nigeria to dziwny kraj. Nie wolno ci chodzic po ulicach, tylko w wyznaczonych miejscach (dla twojego bezpieczenstwa). Musisz miec autko z kierowca. Mozesz miec praktycznie kazda kobiete, pod warunkiem, ze jest czarnego koloru skory. Jak Ford T z lat 30stych... Takie zycie... Wracam po 25 marca,to napisze.....
    Pozdrowienia,
    Wojtek

    Bardzo dziekuje za powitanie, WojtekD, Mirek, Mateusz G, artur240786.

    Pozdrowienia,
    Wojtek
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 11-03-2011 o 10:31

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    21
    BMW
    E32
    Skąd
    SJ
    super "kolekcja" ;)
    zgadzam się, że E38 ma najładniejsza linie nadwozia, zaraz po E32:P
    Pozdrawiam.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Coyot009
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    112
    BMW
    e32 m30b35 e30 cabrio M20B25
    Skąd
    Morąg
    Siemanko koleszko...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Witamy Serdecznie na forum. :)

    1.20zł - benzyna... Tak bardzo tanio to nie chcemy, ale żeby przynajmniej kosztowało właśnie tyle co diesel tam, czyli te 3.60zł.

    1.20zł - mógłby LPG kosztować :D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    Witamy ;)
    Nigeria jest pięknym krajem zresztą stamtąd pochodzi moja rodzina od strony Ojca. Niestety nie miałem jeszcze okazji pojechać tam jednak jeśli wkońcu mi się uda to napewno jadę samochodem tyle pięknych krajów jest podrodze ;) Swoją drogą czemu wybraliście akurat Lagos? jest to jedno z niebezpieczniejszych miast w Nigerii od kiedy nie jest stolicą. W tej chwili bezpiecznie jest w Abuja a moja rodzina jest dokładnie stąd Mapa Google

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez NegroEG ; 11-03-2011 o 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •