http://allegro.pl/piekne-bmw-x5-3-0-...493211066.html
Tak, ¿eby kto¶ na wycieczkê nie jecha³ :)
Facet niepowa¿ny. Byli¶my ogl±daæ tego X-a z bratem i wszystko by³o piêknie dopóki nie powiedzieli¶my, ¿e chcemy jechaæ na kompa do ASO. Zacz±³ siê wymigiwaæ, ¿e zaraz ma inny klient przyjechaæ... nie mieli¶my ca³ego dnia, ¿eby siedzieæ i czekaæ. Na serwis jednak siê zgodzi³ na "za tydzieñ". OK. Pojechali¶my do domu i mój brat wymy¶li³, ¿e mo¿e nie mia³ z kim jechaæ a tu dwóch go¶ci w czarnym siedem :)
W poniedzia³ek dzwonimy, facet mówi ¿e sprzedana, po czym po dwóch dniach pojawia siê znowu w og³oszeniu, z innymi zdjêciami, inny sprzedaj±cy chocia¿ numer tel. ten sam. Dzwonimy znowu :D a ten ¿e idea³ itd.... do momentu umówienia serwisu :D wtedy stwierdzi³ (i tu nowe wyt³umaczenie) ¿e ma ¿onê w ci±¿y i nigdzie nie bêdzie po serwisach je¼dzi³.
Najpierw sprzedawa³ Brylant_m a teraz wanze ale ci±gle sprzedaj±cy jest ten sam.
Zaczêli¶my siê w koñcu zastanawiaæ co mog³oby wyj¶æ na serwisie... Mo¿e wszystkie poduszki odpalone :D
Wiêc odpu¶cili¶my ten piêkny egzemplarz a opisa³em nasz± wycieczkê w celu przestrogi przed supersprzedaj±cym i zaoszczêdzenia komu¶ niepotrzebnych kosztów.


Odpowiedz z cytatem