Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Głośniki - problem e65 z 2003

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    25
    BMW
    bmw 740 e65 (N62B40)
    Skąd
    w-wa
    Witam

    Nie chcę zakładać nowego tematu, więc pozwolę sobie podpiąć się pod ten, bo mój problem jest deko podobny, a mianowicie od jakiegoś czasu zaczęło mi przerywać radio, tzn. zanika na chwilę dźwięk(w tym samym momencie I-drive wraca do menu głównego), po czym po chwili wraca dźwięk i na I-drive, też wraca menu radiowe. Nie ma reguły kiedy to się dzieje. Można zrobić 100 km i nic, a nieraz już po krótkiej chwili jazdy.

    Drugi problem, to od jakichś dwóch dni przestała otwierać się szyba od strony kierowcy. Nie wiem, czy oba problemy są ze sobą powiązane, czy zwykły zbieg okolicznośći. Proszę o pomoc od czego zacząć.

    Pozdrawiam
    Piotrek

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    92
    BMW
    F02 750Ldx
    Skąd
    Świdnik
    Cytat Zamieszczone przez piotr e38 Zobacz posta
    Witam

    Nie chcę zakładać nowego tematu, więc pozwolę sobie podpiąć się pod ten, bo mój problem jest deko podobny, a mianowicie od jakiegoś czasu zaczęło mi przerywać radio, tzn. zanika na chwilę dźwięk(w tym samym momencie I-drive wraca do menu głównego), po czym po chwili wraca dźwięk i na I-drive, też wraca menu radiowe. Nie ma reguły kiedy to się dzieje. Można zrobić 100 km i nic, a nieraz już po krótkiej chwili jazdy.
    Prawdopodobnie resetuje się magistrala MOST. Jeno z urzadzeń w ringu robi reset z powodu słabego sygnału i wylacza się ASK i radio. W disie jest procedura testu MOST - DIS po koleii zakłada tłumienie na poszczególne urzadzenia i mozna zdiagnozować które padło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •