Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Pirat z Namysłowa - 303 punkty :D

  1. #21
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,259
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Negro:
    1. Oni go ścigali, on im uciekał.
    2. Punktów oczywiście nie dostał, bo nie ma prawa jazdy więc niby do czego miałyby mu być liczone.
    Wszystko dokładnie jest opisane w artykule NTO (link pod filmem).
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 05-03-2011 o 17:34

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Dla mnie to ci Policjanci to jeszcze gorsi idioci niż ten niewyrośnięty 17stolatek, on stwarzał zagrożenie na drodze a oni nie dość że mu na to pozwalali to jeszcze sami stwarzali zagrożenie jadąc tak jak on. Debile i tyle w życiu bym od nich mandatu nie przyjał.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #23
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Szkoda, że tempo przyspieszone...
    Moje zdanie? Kierowca radiowozu to jełop i amator. I tak miał więcej szczęścia jak umiejętności, że szybciej i tragiczniej nie zakończył swojej podróży.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #24
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek Zobacz posta
    Dla mnie to ci Policjanci to jeszcze gorsi idioci niż ten niewyrośnięty 17stolatek, on stwarzał zagrożenie na drodze a oni nie dość że mu na to pozwalali to jeszcze sami stwarzali zagrożenie jadąc tak jak on. Debile i tyle w życiu bym od nich mandatu nie przyjał.
    Czekałem na taki tekst :D
    To jak go mieli zatrzymać? To nie jest USA gdzie za każdym rogiem stoi radiowóz. Poza tym nie da się prowadzić pościgu jadąc zgodnie z przepisami. Oni są szkoleni pod kątem takich pościgów.
    Taka jest ich praca z której się wywiązują.
    Gdyby chłopak miał rozum to by się zatrzymał, a nie próbował zgrywać mistrza kierownicy. A to, że tak daleko zajechał i nikomu nic nie zrobił nie zależało od jego umiejętności tylko tego, że miał bardzo dużo szczęścia.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #25
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez EVAN Zobacz posta
    Czekałem na taki tekst To jak go mieli zatrzymać? To nie jest USA gdzie za każdym rogiem stoi radiowóz. Poza tym nie dać się prowadzić pościgu jadąc zgodnie z przepisami. Oni są szkoleni pod kątem takich pościgów.
    Owszem są szkoleni ale nie wszyscy są do tego stworzeni, ten Milicjant miał wielki problem z używaniem mózgu do myślenia, nie był go w stanie zgubić w końcu to nie USA aby obok siebie biegło 5 różnych dróg :D wystarczyło go trzymać na widoku a nie naciskać aby stwarzał jeszcze większe zagrożenie bo taka wycieczka musiała się skończyć czyjąś kraksą bo niby jak inaczej miał go zatrzymać?

    Swoją drogą gówniarzowi, który popisał się takim brakiem odpowiedzialności nie dość, że zabroniłbym jeździć autem na najbliższe x lat (aż dorośnie) ale wsadził do pierdla, mógł pozabijać niewinnych ludzi! Ile on w tym gównie widział wyprzedzając na łuku ciężarówki? (pytanie retoryczne :D )
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #26
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Coboss ale czy widzieliśmy cały film? To jest fragment jak już go ścigają. Gdyby nie wyprzedzał aut to napewno by go zgubił bo ruch był duży.
    A tak na marginesie to Milicji już dawno nie ma i mam nadzieję, że już nie będzie ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    No i teraz jest juz kilku kolegow, ktorzy by o niebo lepiej sie spisali na miejscu tych policjantow... Sami "mistrzowie" kierownicy i madralinscy ;) Zesralibyscie sie w gacie na miejscu tych gliniarzy.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    No i teraz jest juz kilku kolegow, ktorzy by o niebo lepiej sie spisali na miejscu tych policjantow... Sami "mistrzowie" kierownicy i madralinscy ;) Zesralibyscie sie w gacie na miejscu tych gliniarzy.
    W 100% masz racje. Zresztą po co taki policjant ma narażać swoje życie bo jakiemuś gówniarzowi zachciało się rajdów. Ci goście naprawdę wiedzą co robią i ciśniecie takiego chłopaczka w terenie zabudowanym może spowodować jeszcze większe zagorzenie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •