Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Szybkie pytanie o Microsoft Office

  1. #1
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Szybkie pytanie o Microsoft Office

    Mam oryginalnego Office wersja domowa i dla studenta. Chcę go zainstalować na dwóch komputerach z jedną licencją (niestety mam tylko 1 mimo, że wychodziły takie z licencją na 3 komputery). Wiem, że to trochę naciągane ale... wiecie o co chodzi. Po zainstalowaniu w sumie samego Worda bo nic innego nie potrzebuję muszę za każdym razem aktywować produkt online.
    Mogę to zrobić? Nie wyjdą jakieś komplikacje w stylu, że zablokuje mi program na drugim kompie lub odrzuci aktywacje?
    Chodzi mi o samą aktywację bo produktu nie chcę rejestrować!
    Robiłem tak na 100% z Windowsem XP i mimo licencji OEM instalowałem system na 3 różnych komputerach w tym dwa działały w tym samym czasie, za każdym razem aktywowałem produkt i było ok.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #2
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Jak chcesz mam wersję portable bez instalacji 150mb.
    Aktywować się powinno dać. Jest określona liczba aktywacji online. Później zostaje telefon do microsoft. Nie spotkałem się z problemami podczas aktywacji i blokowaniu. Zawszę można zrobić przywracanie systemu w razie problemów. Ale radzę utworzyć punkt przywracania wcześniej.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Powinno spokojnie działać, sam tak musiałem zrobić, bo potrzebowałem pilnie na innym laptopie Worda, a nie bardzo mi się uśmiechało kupno drugiego tylko po to, żeby z niego od czasu do czasu korzystać - do dzisiaj jak włączam drugi komputer, Word normalnie działa, a na pierwszym, z którego korzystam codziennie też nie ma żadnych problemów. Powodzenia :-)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Zainstalujcie sobie OpenOffice i nie będzie takich problemów. Za darmo i wcale nie gorszy od Microsofta.
    monster_pl

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Co do aktywacji...
    W przypadku systemu operacyjnego nie jak wyżej piszesz nie ma problemu, przecież może Ci paść komputer czy coś tam i przenosisz system na nowy - jedynie mogą Ci lustrować jak z paru kompów na ten sam nr licencji rejestrowane jest pobieranie aktualizacji.

    Jak masz niepewność co do kilku instalacji Worlda to przecież możesz zadzwonić sobie do Microsoft - doradzą, pomogą, i bez problemow.

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er Zobacz posta
    mogą Ci lustrować jak z paru kompów na ten sam nr licencji rejestrowane jest pobieranie aktualizacji.
    Ale konsekwencji nie ma bo sam Microsoft o to wniósł aby US nie karały firm, które stawiają systemy z obrazu co jest powszednią metodą w korporacjach. Ważne aby forma kupiła tyle licencji ile ma komputerów nie muszą wprowadzać tych licencji do każdego Windowsa osobno, kiedyś oglądałem program o tym.
    Dzięki za potwierdzenie.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •