Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 131

Wątek: Pomysl na biznes ...

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Realia obu tematów dzięki rodzinie i znajomym znam od lat. Zarówno taryfa jak i abszlep to nie zabawa, ogólnie w transporcie dla większości miody też sie skończyły dobrych pale lat temu. Słaby czas wybrałeś sobie na rozkręcenie w branży.
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    znajomy rozkręca motorki z francji, dobre pieniądze z tego ma a nie trzeba tyle miejsca co na auta. Jak auta to myślę że tylko jakieś rzadkie na części, np Audi A8, ceny części są chore (D2) a można za gramanicą w dobrej cenie kupić :D
    eleonore....... eh, kiedyś taką będę miał i każę się w niej pochować po śmierci :D

  3. #13
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Najlepiej to puff otworzyć ,zawsze będa klienci :d

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Realia obu tematów dzięki rodzinie i znajomym znam od lat. Zarówno taryfa jak i abszlep to nie zabawa, ogólnie w transporcie dla większości miody też sie skończyły dobrych pale lat temu. Słaby czas wybrałeś sobie na rozkręcenie w branży.

    W taryfie nie wiem jak wygląda sprawa.

    Ale " abszlep " To jest właśnie zabawa a nie zarabianie pieniędzy wszyscy co mają pomoce drogowe zarabiają pieniądze na czymś innym a holowanie to ich hobby.

    ________________________________________

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    Dzieki koledzy za odpowiedz na taryfie oczywiscie zostaje i z moja 7er;) bo autem co raz lepiej mi sie jezdzi ;) autolawete zosatwie bo czasem mzona cos zarobic jako dodatek jakies auto wyrwac za grosz bo mailem takie okazje na allegro ale policzylem lawete to tamto i zrezygnowalem, a czasem w niedziele skoczyc po auto tez dobra sprawa bede moze cos kombinowal - szukal z zagranica jak znajde kontakty mowa tu o Ukrainie ... i przy okazji bym zrobil prawko CDE ...


    a jesli chodzi o busa to w tej chwili smigaja tylko plandeciaki bo mam znajomego co ma firme i 2 sprintery blaszaki maxy stoja pod domem ;)
    Ostatnio edytowane przez krzysparco ; 03-03-2011 o 21:59

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez krzysparco Zobacz posta
    a jesli chodzi o busa to w tej chwili smigaja tylko plandeciaki bo mam znajomego co ma firme i 2 sprintery blaszaki maxy stoja pod domem ;)
    W tej chwili dobrze jeśli cokolwiek sie dzieje, styczeń i luty to w transporcie zawsze największa zapaść.
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    41
    BMW
    E32 750IL
    Skąd
    KRK
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    W tej chwili dobrze jeśli cokolwiek sie dzieje, styczeń i luty to w transporcie zawsze największa zapaść.
    Wiem to z własnego doświadczenia mój brat ma firmę transportową(pracuje u niego jako kierowca oczywiście) i teraz jest kiszka z kursami i weź kolego jeszcze pod uwagę że termin faktur to jest min 30 dni:)

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez krecik Zobacz posta
    Wiem to z własnego doświadczenia mój brat ma firmę transportową(pracuje u niego jako kierowca oczywiście) i teraz jest kiszka z kursami i weź kolego jeszcze pod uwagę że termin faktur to jest min 30 dni:)
    Biorę to jak najbardziej pod uwagę z racji że baruje sie z tym na codzień, w tym momencie praktycznie nikt nie płaci w terminie, żeby nie powiedzieć że dobrze jak w ogóle płacą.
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    41
    BMW
    E32 750IL
    Skąd
    KRK
    wiem:( ale takie życie:) P.S kolego sz4l0ny będziesz w sobotę(to co pisałem na pw)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez krecik Zobacz posta
    wiem:( ale takie życie:) P.S kolego sz4l0ny będziesz w sobotę(to co pisałem na pw)
    Miło byłoby się spotkać, niestety do 14 pilnuje roboty, a Misiek na pewno nie będzie chciał siedzieć dłużej. Następna sobota wolna o ile nie będzie zleceń.
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •