Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wycieraczki docisk

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one

    Wycieraczki docisk

    Witam mam pytanko , wypalało mi bezpiecznik od wycieraczek .Po rozebrani okazało się że silnik docisku wycieraczek jest zgnity i tylko do wyrzucenia (podszybie jest wymienione). I tu moje pytanie po co to tam dali i czy coś sie stanie jeśli to wywale ,czy lepiej kupić nowy . Na jakiej zasadzie to działa i kiedy się to dociska . W innych autach tego nie ma i jakoś nie ma problemu z dociskaniem wycieraczki do szyby. Ps w opcji szukaj nie znalazłem nic na ten temat z góry dzięki za odpowiedz

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Jest to o to ,że wraz ze wzrostem prędkości wycieraczka jest bardziej dociskana.
    Uzywany można kupic za 100 zł ,ale trzeba rozebrać ,wymyć ,nasmarować i wtedy nie będzie sie psuł :)

    Pozdrawiam :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one
    Dzięki przynajmniej wiem o co chodzi .Taki bajer wymyślili że kolejna stówa w plecy , ale warto .Przykro jeśli coś w 7 nie działa

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar puchacz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    152
    BMW
    740d e38
    Skąd
    Warszawa-Stockholm
    Jesli chodzi o docisk to jest jeden z wielu smaczkow tego samochodu i jest wlasnie po to aby zwiekszac docisk wraz ze wzrostem predkosci.
    Na Twoim miejscu nie kombinowal bym zeby go wyrzucic tylko kupil uzywke i ja odpowiednio przesmarowal i zalozyl.:-)

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez jaken83 Zobacz posta
    W innych autach tego nie ma i jakoś nie ma problemu z dociskaniem wycieraczki do szyby
    Inne auta jeżdżą po 250km/h???
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one
    Witam ponownie , jakoś przy 250 km/h nigdy nie zwracam uwagi na wycieraczki .Byle było co widać , a poza tym to znalazłem kolesia który sprzedał mi cały mechanizm za 100zł. Razem z wycieraczkami ,silniczkiem i tym dociskiem. Ma tez dużo innych czesci do e38 i e32 . Silniki sprzedaje po 1000zl a skrzynie do 1500 i daje gwarancje . (nr tel na priv) mam tylko pytanie co do tego bolca z docisku ,jest wysunięty na maxa , czyli pelny docisk . Cofnie sie sam ? czy przez rozkręcenie mechanizmu samemu go ustawić niżej , co o tym myślicie pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •