Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Ja po raz drugi, a to mój nowy nabytek - 750i :D

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus Zobacz posta
    Powiem tak
    Na pozostałe mody, wyliczyłem około 13tys zł. Więc tragedii jeszcze nie ma. A będę miał samochód praktycznie nowy :)
    "samochód praktycznie nowy " ciekawe stwierdzenie... Wiesz mnie taka gadka ile to nie włożyłem w swój samochód nie interesuje gdyż wychodzę z założenia , że każdy dba o samochód tak jak należałoby i utrzymuje w poprawnej kondycji. To nie jest tak, że wymienisz tarcze hamulcowe na nowe i oczekujesz od kupującego aby pokrył ten koszt. Mnie jako klienta nie interesuje, że samochód jest w dobrej kondycji - ma być w dobrej kondycji - czy kosztuje 15 czy 35 k . A mówiąc mody za 13 tyś zł to co masz konkretnie na myśli ? Licznik Alpiny ? :/

    A co do porównania Twojego samochodu z samochodem chociażby Filipa z forum - sorry ale delikatnie mówiąc to porównania nie ma...

  2. #52
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Autko zostawił bym tak jak jest. Wnętrze brzydkie..? Wydaje mi się że w e38 nie wygląda to tak źle jak np. w e65. Zostawił bym tak jak jest, ewentualnie dokładki alpiny i felgi i będzie gicio. Mało jest wnętrz w tym kolorze...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Co Wy wszyscy z tą wartością, nie interesuje mnie ile będzie potem warta bo nie będę miał zamiaru sprzedać
    Kupca na wnętrze już mam ;)

    Moja na razie nie powala bo kolor kiepski i nie zajmowałem się wyglądem tylko mechaniką najpierw by był perfekt. I wyraźnie to napisałem. Nie porównuje z innym swojego bo nie mogę porównywać, ludzie albo jesteście dziwni albo nie umiecie czytać ze zrozumieniem
    Każde auto na glebie to dla mnie kaleka i tyle. BMW 7 powinno być komfortowe i szybkie. Więcej mnie nie interesuje :)
    Jak bym Ci wyliczył ile już jest wsadzone to byś się przestraszył. A tyle wyszło mi jak wyliczałem co jeszcze chcę.
    Dla tego mówię że większość e38 na naszych drogach to utrzymywane najmniejszym kosztem trupy. Dla mnie to królowa BMW która nie ma być blingbling na 22" chromowanych felach. Nie ma udawać samochodu sportowego ciągnąc brzuchem po asfalcie. Nie ma być gangsta cała czarna z czarnymi nerkami, z czarnymi szybami.
    To jest limuzyna, bez względu jak użytkownik chce ją widzieć. I ja ją tak traktuje.

    Ja chce uatrakcyjnić swoje auto i nieprzekombinować, by nadal było to 7er z krwi i kości. A jedynego tunera tych samochodów jakiego akceptuje to Alpina, gdysz nie zmienia charakteru BMW 7 tylko trochę go zaostrza. Możecie się nie zgadzać z moim osądem i punktem widzenia. Ale ja pisze na tym forum, czytam go bo jestem fanem wszystkich BMW 7 za to jakie stworzyło go BMW a nie jak udziwnili je użytkownicy.
    Nie mówię że auto Filipa jest brzydkie, jest bardzo ładne, wielki szacun dla tego co zrobił. Ale ja za nic nie chciałbym mieć takiego BMW, bo nie ma podstawowych cech BMW 7.
    Kupiłem BMW 7 e38 by było BMW 7 e38.

    Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem, wyraziłem tylko swój osąd i to czym się kieruje.
    Każdy ma swój gust i dzięki temu świat jest ciekawszy.
    Dla mnie najładniejszą 7 jaką widziałem było e38 730d użytkownika 7ka. Było piękne, klasyczne i zadbane :)

    liczyłem że trafię na jakieś bardziej konstruktywne opinie, pomoc, jakies rady, a tu prawie same szydzenie i złośliwości.
    pozdrawiam wszystkich serdecznie
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Nie zgodzę się z Tobą w 100%,ma być bardzo komfortowe i bardzo szybkie,po za tym popieram Twoje tezy co do BMW serii 7,po wejściu do auta mam się czuć jak księciuniu a po ruszeniu jeszcze lepiej.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  5. #55
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus Zobacz posta
    Co Wy wszyscy z tą wartością, nie interesuje mnie ile będzie potem warta bo nie będę miał zamiaru sprzedać
    Kupca na wnętrze już mam ;)

    Moja na razie nie powala bo kolor kiepski i nie zajmowałem się wyglądem tylko mechaniką najpierw by był perfekt. I wyraźnie to napisałem. Nie porównuje z innym swojego bo nie mogę porównywać, ludzie albo jesteście dziwni albo nie umiecie czytać ze zrozumieniem
    Każde auto na glebie to dla mnie kaleka i tyle. BMW 7 powinno być komfortowe i szybkie. Więcej mnie nie interesuje :)
    Jak bym Ci wyliczył ile już jest wsadzone to byś się przestraszył. A tyle wyszło mi jak wyliczałem co jeszcze chcę.
    Dla tego mówię że większość e38 na naszych drogach to utrzymywane najmniejszym kosztem trupy. Dla mnie to królowa BMW która nie ma być blingbling na 22" chromowanych felach. Nie ma udawać samochodu sportowego ciągnąc brzuchem po asfalcie. Nie ma być gangsta cała czarna z czarnymi nerkami, z czarnymi szybami.
    To jest limuzyna, bez względu jak użytkownik chce ją widzieć. I ja ją tak traktuje.

    Ja chce uatrakcyjnić swoje auto i nieprzekombinować, by nadal było to 7er z krwi i kości. A jedynego tunera tych samochodów jakiego akceptuje to Alpina, gdysz nie zmienia charakteru BMW 7 tylko trochę go zaostrza. Możecie się nie zgadzać z moim osądem i punktem widzenia. Ale ja pisze na tym forum, czytam go bo jestem fanem wszystkich BMW 7 za to jakie stworzyło go BMW a nie jak udziwnili je użytkownicy.
    Nie mówię że auto Filipa jest brzydkie, jest bardzo ładne, wielki szacun dla tego co zrobił. Ale ja za nic nie chciałbym mieć takiego BMW, bo nie ma podstawowych cech BMW 7.
    Kupiłem BMW 7 e38 by było BMW 7 e38.

    Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem, wyraziłem tylko swój osąd i to czym się kieruje.
    Każdy ma swój gust i dzięki temu świat jest ciekawszy.
    Dla mnie najładniejszą 7 jaką widziałem było e38 730d użytkownika 7ka. Było piękne, klasyczne i zadbane :)

    liczyłem że trafię na jakieś bardziej konstruktywne opinie, pomoc, jakies rady, a tu prawie same szydzenie i złośliwości.
    pozdrawiam wszystkich serdecznie
    Czytam tak sobie ten temat i po prostu jestem przerażony. Jeden mądrzejszy od drugiego. Weźcie dajcie sobie koledzy na luz.
    Saillupus zacytowałem Twój tekst by ludzie jeszcze raz przeczytali to co napisałeś.
    Ludzie Saillupus ma takie spojrzenie na jego własne auto i trzeba to tylko docenić a nie ciągle coś tam wymyślać. To jego własne auto. zrozumiałbym gdyby chciał z niego zrobić jakiegoś wieś-golfa, naczepiać spojlerów i takich tam ale on normalnie chce coś pozmieniać na oryginalne części wedle swojego pomysłu. A z tą sprzedażą to już w ogóle kabaret. Przecież napisał wyraźnie, że nie chce już sprzedawać, więc co to za teksty. :)
    Saillupus mi się bardzo podoba Twoje podejście do tego jak powinno wyglądać E38, czyli po prostu jak najbardziej w oryginale.
    Pozdro :)

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    142
    BMW
    jakieś tam jest :)
    Skąd
    Warszawa
    Taki mały offtop,
    Dzuda te BMki co pokazałeś są naprawde ładne - powiedziałbym, że pieknę ale zapomniałeś o bmw jednej osoby, nie wiem jak Tobie - ale wg mnie jest to jedna z ładniejszych BMW na forum...
    http://7er.pl/showthread.php/8125-e3...ighlight=javor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •